Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Mercedes-Benz ne shitje - Zgjidhni modelin e juaj te preferuar me nje klikim te vetem

A-Class , 3550
B-Class , 824
C-Class , 5398
CE-Class , 43
CL-Class , 60
CLA-Class , 78
CLC-Class , 29
CLK-Class , 163
CLS-Class , 254
E-Class , 5243
G-Class , 78
GL-Class , 147
GLA-Class , 28
GLC-Class , 40
GLE-Class , 66
GLK-Class , 167
GLS-Class , 6
ML-Class , 1302
R-Class , 108
S-Class , 800
SL-Class , 58
SLK-Class , 63
V-Class , 415
190 , 6988
200 , 2763
220 , 4293
230 , 204
240 , 302
250 , 3759
260 , 29
270 , 1309
280 , 258
290 , 130
300 , 990
320 , 1033
350 , 322
380 , 43
400 , 105
416 , 45
420 , 19
450 , 14
500 , 60
560 , 7
600 , 30
AMG GT , 29
AMG GT S , 13
MB 100 , 156
SLR , 4
SLS AMG , 5
Vaneo , 168
Vario , 62
Viano , 183
Model tjetër , 3187

Vetura Mercedes-Benz, të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën mund t'i gjeni vetëm në këtë faqe!


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vetura Mercedes-Benz me transmision manual apo automatik, me doganë apo pa doganë këtu ju mund të gjeni seritë më të njohura të Mercedes-Benz duke përfshirë Mercedes C class, Mercedes G class, Mercedes A class, Mercedes C class dhe më shumë.

12 Maj 08:22
Linku:
,

MERCEDES SLK

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 12:45 ,

Mercedes B 200 cdi

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:45 ,

MERCEDES BENZ E280 RKS 2005 AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:39 ,

Mercedes-Benz C-270 Cdi Automatik Viti 2003 Rks 1 Vit

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

MERCEDES ML320 CDI AUTOMATIC VP 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

MERCEDES ML 350 CDI BLUTEC VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Platforma më e madhe për tregti online në Kosovë, MerrJep.com është platforma e vetme që ofron mundësinë të blini apo shisni vetura Mercedes-Benz në kohë reale, vetëm duke u bërë pjesë e 70.000 vizitorëve ditorë në faqen tonë.


Nëse edhe ju jeni në treg duke kërkuar të blini apo shisni Mercedes-Benz të ri apo të përdorur, ju tashmë jeni në vendin e duhur. Mjafton të shfletoni faqen tonë e cila ka mbi 41.000 shpallje për vetura Mercedes-Benz në shitje në Kosovë dhe të gjeni veturën që kërkoni.


Vetura Mercedes-Benz të serive më të njohura në shitje


Po kërkoni një veturë me një ndryshim të vërtetë? Dëshironi më të mirën nga të dy botët? Ka shumë të ngjarë t'i gjeni këto në Mercedes-Benz C Class, A Class, G Class dhe serive të tjera të Mercedes-Benz.


Mercedes-Benz është përzierja e përsosur e prakticitetit dhe luksit, duke e bërë atë një kombinim ideal për këdo që dëshiron të zotërojë një makinë Mercedes-Benz.


Pra, çfarë po prisni? Shfletoni faqen tonë dhe gjeni Mercedes Benz-in tuaj personal në mesin e mijëra shpalljeve për Mercedes-Benz e220, Mercedes e200, Mercedes a class 170, Mercedes c220, etj.


Shisni Mercedes-Benz në MerrJep.com


Nëse jeni duke kërkuar një vend për të shitur Mercedes-Benz pa shumë mundime, tashmë ju jeni në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com ju mundëson të shisni veturën tuaj Mercedes-Benz vetëm duke regjistruar një shpallje falas në mesin e mijëra shpalljeve për vetura në shitje.


Një mënyrë e shkëlqyeshme për të shitur veturën tuaj Mercedes-Benz në internet është krijimi i një reklame shumë specifike për tregun tuaj.


Ju duhet të krijoni një reklamë që i tërheq blerësit potencialë në treg për automjetin tuaj, të ngarkoni disa fotografi të mira dhe një përshkrim të mirë të automjetit. Eshtë një ide e mirë të përfshini historinë e automjetit dhe një listë të çdo përmirësimi që keni bërë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione