Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | MG | MGA

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | MG MGA | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Jan 16:45 Vetura , Rahovec

shitet bageri neuson

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 15:09 Vetura , Viti

Rimorkio

1 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 18:47 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 23:27 Vetura , Deçan

Matorr 2.3 benxin

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 20:43 Vetura , Therandë

Shitet Autobusi Man

22 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Tet 16:13 Vetura , Lipjan

Shitet Opel Vectra

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 19:31 Vetura , Gjilan

Shiten fellnet

225 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 19:31 Vetura , Skenderaj

Shes 7 blet

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Korr 19:38 Vetura , Pejë

Shes gjipin ne gjendje te mir

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 00:52 Vetura , Gjakovë

Golf 4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 21:58 Vetura , Lipjan

Motor

240 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Mar 21:37 Vetura , Prishtinë

SHITET MAN 35 414 - VITI 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 20:58 Vetura , Drenas

Bager 4200 ton

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 18:36 Vetura , Fushë Kosovë

Shes

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 22:57 Vetura , Prishtinë

shes. ellte. urgjent dizell

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 17:29 Vetura , Prizren

Blej termo 3kw ose 3.5kw me tulla

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 21:49 Vetura , Burim

Lifan 250 Cc

850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 22:21 Vetura , Burim

Shitet Laguna automatic 2.2

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 17:05 Vetura , Besianë

Shitet vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 21:05 Vetura , Mitrovicë

Opel vektra Plin benzin

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 19:05 Vetura , Prishtinë

iveco

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 22:26 Vetura , Vushtrri

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 15:51 Vetura , Viti

045963354

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 21:40 Vetura , Gjilan

shess

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 17:57 Vetura , Prishtinë

shiten fellnet

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 00:27 Vetura , Drenas

Mercedes 190

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 20:09 Vetura , Fushë Kosovë

GJIP AMERIKAN SATURN VUE.

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 15:45 Vetura , Vushtrri

shitet Mercedes Benz 190 D

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 13:50 Vetura , Ferizaj

shitet kamjoneta iveko viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 22:08 Vetura , Prishtinë

Patike futbolli Nike

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 22:08 Vetura , Prishtinë

Patika Adidas origjinal

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 02:57 Vetura , Prishtinë

Shesgolf

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 22:59 Vetura , Artanë

Pastrimi

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 11:21 Vetura , Fushë Kosovë

Omeg

370 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Sht 16:11 Vetura , Gjilan

ndrrojm

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | MG MGA | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione