Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | MINI

1000 , 12
1300 , 7
Clubman , 31
Cooper , 419
Cooper D , 40
Cooper S , 183
Cooper SD , 4
Countryman , 30
ONE , 85
One D , 4
One First , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | MINI | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:32 Vetura , Drenas

mini one 1.4 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:25 Vetura , Pejë

MINI COOPER S 1.6 B MODEL EXTRA CAMDEN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 Vetura , Prishtinë

MINI COOPER S 1.6 BENZIN AUTOMATIK 2013

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Mini cooper S

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Vetura , Prishtinë

MINI COOPER 1.6

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:05 Vetura , Gjakovë

Mini cooper automatik

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 12:23 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim 1 viti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 08:00 Vetura , Shtime

Shitet Vetura Mini Coper sport

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Mar 08:00 Vetura , Shtime

Shitet vetura mini cooper s

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Mar 02:11 Vetura , Vushtrri

Shes Mini Cooper Coutryman 1.6b 2011 i ardhur nga����

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 22:00 Vetura , Prishtinë

Mini coper

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 21:57 Vetura , Gjilan

mini cooper s1.6 turbo r56\7 për pjes

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 21:55 Vetura , Gjilan

Mini Cooper

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:18 Vetura , Pejë

Mini cooper countryman S 2.0 diesel 4x4 km 150mij rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 11:46 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim 1 viti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 21:59 Vetura , Therandë

Mini countryman 2.0d all-4 automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:07 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 2.0 diesel 2012 SD All4 143 PS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 13:37 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim 1 viti

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 17:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 15:29 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim 1 viti

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Mar 13:53 Vetura , Prishtinë

Mini coper 2015 1.6D

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 13:07 Vetura , Burim

Golf

1 300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 21:52 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim 1 viti

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Mar 18:06 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim 1 viti

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 13:02 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper Countryman ALL4, 2017

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Mar 13:56 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim 1 viti

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 08:47 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim 1 viti

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 17:56 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim 1 viti

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 17:08 Vetura , Gjilan

Mini cooper

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 12:47 Vetura , Prishtinë

SHITET

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 11:40 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim edhe 1 viti

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 08:27 Vetura , Ferizaj

Mini CooperS

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 22:10 Vetura , Ferizaj

Mini Cooper

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 11:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Mini Cooper 5000€ ( pagesa edhe me crypto)

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 19:38 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrohet

3 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:38 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper Sport (crypto pagesa)

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 13:32 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper S ( mundesia me crypto)

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 19:35 Vetura , Klinë

Mini Cooper S Supercharger

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 13:41 Vetura , Prishtinë

Shitet MINI COOPER

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 13:30 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim 1 viti

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 09:54 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 Shitet

3 600 EUR

11 Shk 20:08 Vetura , Prishtinë

SHITET MINI CUPER S NE GJENDJE SUPER TMIR

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 14:30 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 10:11 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim edhe 1 viti

4 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 17:10 Vetura , Prishtinë

Minicuper S kompresor

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 22:44 Vetura , Prishtinë

SHITET MINI COOPER ��������

10 580 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Shk 12:16 Vetura , Drenas

Mini cooper clubman !Urgjent!

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Shk 14:19 Vetura , Rahovec

Mini cooper s����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 11:15 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 16:56 Vetura , Malishevë

Mini copper

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | MINI | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione