Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | MINI | Cooper D

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | MINI Cooper D | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:13 Vetura , Drenas

mini one 1.4 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 13:53 Vetura , Prishtinë

Mini coper 2015 1.6D

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 02:57 Vetura , Prizren

shitet vetura mini coper D diesel

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 15:48 Vetura , Rahovec

Mini Cooper, Panorama, Navigation

10 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Jan 10:46 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper D

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 11:38 Vetura , Ferizaj

MINI COOPER D 1.6 Dizell 2007 RKs

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Nën 09:56 Vetura , Ferizaj

MINI COOPER D 1.6 DIESEL 6 SHPEJCI

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 13:37 Vetura , Ferizaj

Mini

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 08:31 Vetura , Ferizaj

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS U SHIT FLM MERRJEP. COM

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 16:46 Vetura , Vushtrri

Shitet MINI COOPER D/ Clubman

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 04:51 Vetura , Lipjan

Minicoper D Dhe Golf +

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 12:32 Vetura , Ferizaj

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS BEJM NDRRIM **

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Qer 14:32 Vetura , Pejë

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 21:02 Vetura , Lipjan

Shes vetura

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 14:25 Vetura , Ferizaj

MINI Cooper -09 1.6 diesel NDRRIM ME VETUR RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Gush 12:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Mini Coper D

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 21:13 Vetura , Ferizaj

Mini cuper

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 10:50 Vetura , Prishtinë

MINI Cooper D -09 diesel NDRRIM ME VETUR ,PIKABI

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 10:50 Vetura , Gjilan

MINI Cooper D -09 diesel NDRRIM ME VETUR ,PIKABI

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Maj 20:35 Vetura , Ferizaj

MINI Cooper D -09 dizel NDRRIM ME VETUR , PIKABI

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 10:27 Vetura , Kastriot

��Mini coper 1rks��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Jan 17:43 Vetura , Prishtinë

MiNI COPER

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Jan 23:36 Vetura , Ferizaj

mini coper

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 17:05 Vetura , Pejë

Shitet mini cooper 1.4 diesel

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 18:21 Vetura , Ferizaj

Minicooper Automatik 1.6 Dizell viti 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Sht 07:35 Vetura , Prizren

Mini cooperd

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 18:41 Vetura , Ferizaj

Mini Cooper

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 11:46 Vetura , Prishtinë

mini one

4 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 22:45 Vetura , Vushtrri

U shit nga toni

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 21:29 Vetura , Ferizaj

Mini copper 1.6DIESEL

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Dhj 12:14 Vetura , Prizren

Mini cooper D . diesel

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 23:53 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 18:25 Vetura , Mitrovicë

Shitet MINI COOPER

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 11:00 Vetura , Vushtrri

Shitet Mini Cooper

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 12:09 Vetura , Ferizaj

Mini Coper D

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 17:00 Vetura , Gjilan

Mini cooper

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 00:30 Vetura , Prishtinë

mini coper

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 10:46 Vetura , Gjilan

Mini Cuper D 1.6 diesel

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | MINI Cooper D | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione