Prishtinë | Makina | Vetura | MINI | Cooper

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | MINI Cooper | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:46 ,

SHES MINI COPER BENZIN 1.6 VITI 2008

6 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:44 ,

SHES MINI COPER BENZIN 1.6 VITI 2008 RKS 10 MUJ AUTOMATIK

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:44 ,

SHES MINI COOPER BENZIN 1.6 VITI 2003

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 16:44 ,

Mini coper contryman All/4 1.6 dizel 2011 full opcion

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:17 ,

Mini cooper me STAGE 1 ndodhet ne durres

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 10:46 ,

Shiten pjest por mini cooper

50 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 17:35 ,

Mini coper

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 18:46 ,

MINI KUPER

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 01:26 ,

U shit nga a.s dardani

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 07:00 ,

Mini Coper 1.4 Diesel 6 shpejci viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 10:20 ,

Mini coper

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Shk 16:16 ,

Mini

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 17:48 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 23:22 ,

Shitet Mini Coper

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 14:07 ,

SHITET MINI COOPER 1.6 BENZIN

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Tet 18:35 ,

Shes minicuper 1.6 benzin 2002 2600€

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 17:45 ,

mini cooper pa dogan

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Tet 09:11 ,

Shitet vetura ne gjendje te mire pune,me klime,RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 18:51 ,

U shit nga <A.S ALBANI >FLM

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 22:02 ,

Mini cooper

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Korr 12:07 ,

Shitet vetura mini cooper, rks, viti 2003, me klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 17:43 ,

Mini Coper

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 17:18 ,

Mini coper

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:14 ,

shitet

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 15:58 ,

Shes Mini

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 21:44 ,

mini cuper 1.6 benzin

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 09:26 ,

mini coper per pjes

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Shk 10:34 ,

Shitet vetura mini cooper, viti 2003. KS deri 2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 10:59 ,

Shitet Ndrrohet

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 18:37 ,

U shit

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 11:16 ,

Mini Cooper Seven7 1.6

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 13:49 ,

Shitet Mini coperi

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 11:21 ,

MiniCooper

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 00:13 ,

Ushit

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 12:55 ,

I aksidentumn

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 23:24 ,

Mini Cooper 2004 Klim , Panoram

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 14:31 ,

Mini Cooper 2004 Panoram

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:52 ,

Mini Cooper Panoram

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:10 ,

MINI COOPER 1.6 RKS

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 10:56 ,

Mini Cooper 1.6 - 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 18:44 ,

Shes mini cuper

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 23:52 ,

Shes Mini Cooper 1.6

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 10:26 ,

Shes

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 19:51 ,

u shit flm merrjep

3 444 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 09:33 ,

Ësht shitur

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 19:51 ,

MINI Cooper

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Nën 14:12 ,

Shitet Mini Cooper 1.6 Benzin - Me marrveshje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Tet 11:57 ,

Shitet Mini Cooperi

6 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Tet 14:14 ,

MINI COOPER 1.6 2003 RKS 6 MUJ

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 15:37 ,

Shes Mini Coper 1.6 Benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | MINI Cooper | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione