Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | MINI | Countryman

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | MINI Countryman | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:52
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

SHITET MINI COOPER SD ALL4 NGA ZVICRA

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 09:33 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper Countryman SD 2.0d 4X4 Automatik nga Zvicra

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:52
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

SHITET MINI COOPER SD ALL4 NGA ZVICRA

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 00:25 Vetura , Prishtinë

Mini Coper Countryman S

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 08:43 Vetura , Prishtinë

MINI COPER 2013 2.0 DIZEL AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 21:28 Vetura , Gjakovë

Mini Cooper Countryman 2.0d 4x4 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Tet 18:44 Vetura , Gjakovë

Mini Cooper Countryman 2.0d,4x4,2012,rks

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 21:07 Vetura , Prizren

Mini Countryman

15 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Sht 23:55 Vetura , Vushtrri

shitet mini coutryman

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 15:21 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura me marveshje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 18:05 Vetura , Vushtrri

SHITET MINI COOPER COUNTRYman 2.0 naft 4x4

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 12:50 Vetura , Ferizaj

Mini countryman sd all4 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 14:35 Vetura , Prishtinë

Mini coper countryman 2.0 naft

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 21:03 Vetura , Pejë

Shitet mini

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 00:00 Vetura , Gjilan

Mini Contryman Automatik

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Maj 12:23 Vetura , Prizren

Shitet

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Dhj 21:07 Vetura , Prishtinë

shitet mini contryman S

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 16:56 Vetura , Gjilan

Mini 1.6 dizel

8 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 08:51 Vetura , Ferizaj

Mini contryman

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Qer 18:24 Vetura , Ferizaj

mini countryman

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Shk 08:11 Vetura , Gjilan

Mini cooper

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 16:12 Vetura , Gjilan

Mini cooper countryman

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 20:47 Vetura , Prishtinë

Mini kuper

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | MINI Countryman | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione