Cady | Mitrovicë | Makina | Vetura

Audi , 4
Acura , 1
BMW , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cady,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cady Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Qer 09:22 ,

Auto Pjes & Servis Te Naseri VW

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 16:32 ,

Caddy 1.9 me 5 ulse

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 10:09 ,

cady 1.9 tdi

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 08:47 ,

Cady

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 09:27 ,

Pjes per VW CADY

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Dhj 11:36 ,

Vw cady

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 18:43 ,

Pjes per pikap cady 2006 1.9 TDi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Nën 21:58 ,

U Shit e gzoft pronari i ri !

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 09:23 ,

cady 1.9 tdi

Histora e veturës

450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Sht 19:53 ,

SHITET CADDY 1.9 TDI DSG 2008

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 15:14 ,

Auto Pjes VISKI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 17:48 ,

Fellne per vetura modele te ndryshme

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 10:08 ,

VW Cadyy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 00:43 ,

vw cady

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 16:27 ,

Shes cady Mudsi ndrrim

Histora e veturës

111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 20:08 ,

pikap cady

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Jan 16:08 ,

VW Cady 2.0 diesel vp 2005 me dogan

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 21:30 ,

VW CADY 1.9 SDI i SAPO DOGANUAR 2001 VITI

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 15:26 ,

cady shitet

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 00:33 ,

Shitet ose ndroj

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Korr 19:24 ,

SHES 2 PIKAPA CADYY

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 20:52 ,

Shes audin A4 edhe dy cady te ardhur nga jasht

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 08:15 ,

shes Cadi Automatik DSG, pa dogan

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 11:53 ,

Opel Vivaro

Histora e veturës

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 16:32 ,

Cady

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 14:01 ,

Shitet

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 21:01 ,

Cady

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Korr 14:29 ,

Shes. Cady 2.0.

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Pri 16:05 ,

VW cady

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:57 ,

Pikap WW Caddy 99

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 12:56 ,

Shes pikapin cady

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 18:42 ,

Shes caddy Urgjent

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Sht 11:18 ,

Pikap cady

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 15:15 ,

VW Caddy pikap dizell -98

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cady | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Cady në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Cady në kategorinë Vetura | Renault | Clio
  • Cady në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • cady në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • Cady në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • cady në kategorinë Vetura | Nissan | Kubistar
  • Cady në kategorinë Makina
  • Cady në kategorinë Vetura | Daihatsu | Feroza/Sportrak
  • cady në kategorinë Shtëpi
  • Cady në kategorinë Vetura | Peugeot | Expert

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione