Golf 3 | Mitrovicë | Makina | Vetura

Audi , 17
Opel , 9
BMW , 8
Acura , 4
Ford , 2
Daihatsu , 2
Nissan , 1
MINI , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Fiat , 1
Citroën , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:10 ,

Golf 2.0 Tdi Sportline Navigacion Doganuar Homologim 2012

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 ,

Golf 6 Tdi 2.0 STYLE Navigacion Shiber Xenon Doganuar

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

golf 3 1.9 disel

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:34 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:20 ,

Shes Gomat e Dimrit

120 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:55 ,

VW Golf 3

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:12 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Qer 16:48 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 20:26 ,

golf 3 1.9 turbo

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 10:03 ,

Golf 3 1.9 turbo disell pa dogan

640 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 09:22 ,

Auto Pjes & Servis Te Naseri VW

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 23:56 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 14:16 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 12:04 ,

Golf VI 2.0 tdi comfort-Line

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:56 ,

Golf 6 2.0 tdi

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:09 ,

Golf 3 1.9SDI

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 20:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 11:28 ,

Shes golf 3 1.9

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 16:31 ,

golf 3 1.4 benzin pa dogan

330 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 15:27 ,

Golf 3 1.9 SDI

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:18 ,

Shes Golf 3 Super Gjendje

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 00:42 ,

Shitet golf 3

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 15:38 ,

BMW X5 xdrive 35D

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 12:04 ,

golf 2 (1 vit rks)

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 02:06 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

10 Pri 09:54 ,

golf 2 (1 vit rks)

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Mar 16:15 ,

Pjes per golf 3 ngjyra e kuqe

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 11:13 ,

Golf 3

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 22:10 ,

Golf

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 21:35 ,

Shitet Golf 2 (me regjistrim)

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 13:32 ,

Golf 3 1.9 dielzell sdi

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 12:44 ,

Golf 3

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 13:51 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 10:33 ,

Golf 3

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 00:20 ,

Golf 3

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 11:11 ,

shitet gollf2

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 10:32 ,

Golf 3 1.6

430 EUR

12 Shk 06:54 ,

U shit u shit e gzoft pronari ri

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 11:13 ,

Motorra per Golf 3 golf 4 vento VW

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 13:30 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Shk 12:25 ,

golf 3 1.9 tdi

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 10:30 ,

Ushit flm Merrjep

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 21:40 ,

BMW 525 XD (3.0) xdrive 4x4 Facelift nga ����

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 12:36 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 23:22 ,

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione