Golf 5 | Mitrovicë | Makina | Vetura

Audi , 17
Opel , 11
BMW , 5
Fiat , 5
Acura , 4
Ford , 3
MINI , 2
Daihatsu , 2
Nissan , 1
Zastava , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:32 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 ,

Golf 2 1.6D

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:46 ,

Shes golf 3 1.9

Histora e veturës

13 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:43 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Gush 14:23 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 10:55 ,

Golf 5 2009

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 21:41 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Histora e veturës

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 20:27 ,

Golf 5 2009

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 16:31 ,

Maska dekoruese e perdorur per golf 5 Gti

Histora e veturës

65 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Korr 13:15 ,

Shes Gomat e Dimrit

Histora e veturës

100 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 08:44 ,

Golf 5 1.9 dizell 2004 3 dyr

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 19:10 ,

Skoda Octavia 1.6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 22:49 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Korr 18:45 ,

Golf 5 1.9

Histora e veturës

5 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 15:46 ,

Shitet Golf 5 1.9 77kw 07.2006

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 13:57 ,

GOLF 5 1.9TDI

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 13:57 ,

GOLF 5 1.9TDI

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 19:43 ,

Shes Fellnet

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 21:39 ,

Shitet Golf 5 Karavan 1.9 TDI 2009

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 15:42 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 12:46 ,

Golf 5

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 20:35 ,

Mercedes c220

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 08:27 ,

GOLF 5 1.9 TDI GOAL 2007

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 08:53 ,

VW Golf 5 1.9d 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 10:22 ,

Shes Pjes Per VW Golf 4 1.9 Tdi Manuel 5+R

Histora e veturës

11 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 15:15 ,

GOLF 6 2.0 TDI

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 02:03 ,

Golf 5 plus

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:26 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

Histora e veturës

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 14:38 ,

Golf 7

Histora e veturës

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 12:09 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 11:55 ,

Golf 7

Histora e veturës

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:19 ,

shiten

Histora e veturës

270 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 01:40 ,

jeta 1.6 turbo

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 21:42 ,

BLEJ VETURA .AKSIDENTUAR .NDESHJE.

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 01:12 ,

Wv Golf 1.9 TDI (i)

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:46 ,

Golf 5 2.0TDI -AUTOMATIK DSG-

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 13:23 ,

Golf 6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:15 ,

Golf 7

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 20:11 ,

Golf 5 1.9 TDI

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 14:31 ,

Golf 6

Histora e veturës

1 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 14:23 ,

Golf 7

Histora e veturës

1 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione