Golf 7 | Mitrovicë | Makina | Vetura

Opel , 7
Audi , 7
BMW , 3
Fiat , 2
Acura , 2
Ford , 2
Daihatsu , 2
MINI , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:05 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 ,

Shes Gollf 7 1.4 Benzin/Gaz (CNG)

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:09 ,

Shitet Golf IV- 1.9 T(DI) pacific viti 2003

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:37 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:12 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 23:09 ,

GOLF 2.0 TDI DSG AUTOMATIK CH

8 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:18 ,

Golf 7 GTD

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 14:51 ,

Golf 7 -2.0TDI v.p -2015

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Qer 23:56 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 11:05 ,

Golf 4 1.9 tdi rks viti 2001

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 08:30 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 15:42 ,

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:16 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:15 ,

Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 22:27 ,

Golf 7

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 20:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 20:23 ,

Golf 7

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 11:29 ,

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 14:30 ,

Golf7

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:07 ,

Shes Golf 7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 14:38 ,

Golf 7

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 12:09 ,

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 11:55 ,

Golf 7

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:19 ,

shiten

270 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 15:38 ,

BMW X5 xdrive 35D

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 17:32 ,

Golf 7 Pa dogane 7.700Euro

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 13:31 ,

GOLF 7 1.6 LOUNGE AUTOMATIK...

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 13:30 ,

SHITET GOLF 7 i sapoardhur nga Gjermania

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 12:47 ,

Golf 7 2.0 GTD

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:06 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

10 Pri 21:42 ,

BLEJ VETURA .AKSIDENTUAR .NDESHJE.

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 14:25 ,

Golf 7

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 16:30 ,

Golf 7 2.0 / 150Ps / 2018 (Me dogan paguar)

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 10:21 ,

Shes Golf 7

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 18:36 ,

SHITET GOLF VII

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:15 ,

Golf 7

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 16:10 ,

Golf 7 2.0 Automatik

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 14:23 ,

Golf 7

1 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 15:29 ,

U Shit Flm = Golf 7 ��

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 11:03 ,

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 13:51 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:55 ,

Golf 7

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 22:23 ,

Golf 7 2.0 automatik HLine

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 22:12 ,

Golf 7

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 13:30 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Shk 21:02 ,

Golf 7 GTD

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 21:04 ,

Audi A8

29 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Shk 02:02 ,

VW Golf 7

14 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione