Kombi | Mitrovicë | Makina | Vetura

Opel , 26
Fiat , 15
Renault , 15
Ford , 14
Peugeot , 12
Citroën , 7
Nissan , 5
BMW , 4
Audi , 3
Kia , 3
Acura , 2
Daihatsu , 2
Mazda , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
Honda , 1
MINI , 1
Toyota , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:38 ,

Kombi Caravele 2.5 tdi 9 ulse

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:37 ,

Shitet Imbis Kombi mb100

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 16:48 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 11:55 ,

Shitet Rimorkio e Ardhur Nga Gjermania

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 20:41 ,

Blej komba dhe pikapa per pjes

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Qer 00:14 ,

Shes kombi opel vivaro

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 00:09 ,

Shes kombi opell vivaro 1.9

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 21:55 ,

Shitet Kombi Mercedes - Sprinter 208

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 20:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 16:48 ,

Shitet VW t4-2.5 tdi i ardhur nga zvicrra

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 11:46 ,

Kombi

1 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 15:22 ,

Vw t4

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:03 ,

Mercedes vita frigo.

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 19:31 ,

VW T4 1.9 DISEL 8 ULESE

1 999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:41 ,

Shitet kombi per pune

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Pri 02:06 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

10 Pri 16:47 ,

Kombi T5 2.0 TDI me ulse

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 05:35 ,

T2 kombi

430 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 17:18 ,

Shitet kombi T2

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 17:40 ,

Sprinter 208

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 18:36 ,

Shitet T6 Kombi 2.0 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:29 ,

shitet kombi

12 345 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 16:07 ,

Shitet kombi T5 2.5 TDI

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 17:27 ,

Shitet kombi T4

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 18:55 ,

Meti

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 23:55 ,

Ford transit 140 000 km

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 19:53 ,

Shitet kombi benzin 2.0 ne gjendj te mir rks i skaduar

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 10:54 ,

Kombi t4

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 14:47 ,

Vw t2

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 23:24 ,

kombi

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:21 ,

Shitet kombi t2 t3 t4 1.9

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 15:23 ,

Shitet kombi T2

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 07:31 ,

renault trafic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 16:25 ,

shitet kombi t4

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 13:30 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Shk 18:02 ,

Shes dhe blej pjes per t2 t3

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 02:01 ,

Kombi t4

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 22:51 ,

Kombi ne shitje Mercedes 312

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 22:39 ,

Kombi t2 t3

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Shk 01:59 ,

Mercedes kombi 312 D

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 01:59 ,

Mercedes kombi 312 D

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 01:56 ,

Shes Kombin T4 Rks 30/06/2021

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 12:36 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 21:36 ,

Shes pjes per kombi t2 t3 4×4

100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 18:30 ,

Shitet kombi

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 17:47 ,

Kombi t2

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Jan 20:30 ,

Kombi Mersedes vito 112

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 17:58 ,

shitet kombi t2

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione