Polo | Mitrovicë | Makina | Vetura

Audi , 7
Opel , 7
Fiat , 6
BMW , 3
Citroën , 2
Daihatsu , 2
Acura , 1
Ford , 1
Kia , 1
MINI , 1
Peugeot , 1
Proton , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:00 ,

Polo 1.6 Diezel

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 ,

Polo

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:31 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:23 ,

Polo 1.2 benzin pa dogan

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:12 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 22:03 ,

Polo 1.6 tdi 2011 DsG sapo ardhur

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:11 ,

polo dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 19:10 ,

Skoda Octavia 1.6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 15:23 ,

Shitet Golf VII

Histora e veturës

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Korr 09:44 ,

Shitet Polo 1.6 TDI Model Style Me Dogan tPaguar

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 09:18 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 09:48 ,

U shit Flm = Polo 1.6 ��

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 15:28 ,

Shitet polo 1.4D

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 23:10 ,

Shes Polo 1.9 viti prodhimit 1998 1 Vit Rks Tip Top

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 21:15 ,

Polo

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 12:49 ,

Polo 1.6 tdi dizel

Histora e veturës

4 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 11:15 ,

Shitet

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 09:22 ,

Auto Pjes & Servis Te Naseri VW

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 10:09 ,

Shes Pjes Per Škoda Fabia 1.9 SDI

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

Histora e veturës

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 16:36 ,

Polo 1.6 tdi

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:07 ,

Shitet polo

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 21:42 ,

BLEJ VETURA .AKSIDENTUAR .NDESHJE.

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 16:25 ,

Fellne

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 08:50 ,

Polo 1.6 benzin tabela huja 550€

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 20:34 ,

VW POLO

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 14:47 ,

Shitet Polo

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:37 ,

polo

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 13:30 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Shk 21:52 ,

Radio CD me NAVIGACION .DVD.orginal VW

Histora e veturës

177 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 12:36 ,

Daihatsu Rocky

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 14:48 ,

U Shit Flm = Polo 1.6

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 08:35 ,

polo 1,4 benzin

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 16:56 ,

Polo TDI 1.6 dizel

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 18:39 ,

SHITET POLO 1.2 diesel bluemotion

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 15:37 ,

Polo 1.6 tdi

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 15:25 ,

Polo 1.9 sdi 98

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 ,

U SHIT

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 ,

I SHITUR

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione