Tauran | Mitrovicë | Makina | Vetura

Audi , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Kia , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tauran,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tauran Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Qer 11:05 ,

Shes tauran 2004 euro 4 pa dogan

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 11:58 ,

Shes Tauran 1.9 TDI DSG

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 14:49 ,

Wv tauran 1 vit rigjistrim

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 10:07 ,

Touran HIGHLINE 2.0 Tdi - 6 shpejtsi 100 kw Full Ekstra

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 15:47 ,

shite tauran

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 17:55 ,

VW tauran 1.9 dizel me dy ulse codyy

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 22:36 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKTE《《��

9 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 12:57 ,

SHES TAURAN 2012 1.6 tdi, automatik

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 10:44 ,

Mbules per Vetur 4 sezonale

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 20:24 ,

Shes tauran 2.0

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 18:20 ,

shes ndrroj tauranin 1.6 dizell 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 18:12 ,

shes ndrroj tauranin 1.6 dizel 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 23:13 ,

Tauran

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 00:06 ,

Shitet Tauran

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 12:49 ,

Shesh fellnet orgjinal united 16 dhetshe

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 16:52 ,

Tauran

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:21 ,

Touran diesel rexhistrim 1 vit gjendje perfekte

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 13:19 ,

Shes tauran

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 17:45 ,

Tauran 2.0 DSG

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 20:34 ,

VW Touran dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 13:08 ,

Tauran 2007 1.9

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 17:58 ,

Tauran Automatik Pa Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 20:08 ,

Tauran 1.9 Dizel 6 shpejtci BLUEMOTION

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 23:50 ,

Tauran 2.0 Disel - 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 09:49 ,

Tauran 1.9 Dizel 6 shpejtci

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 09:47 ,

Tauran 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 20:04 ,

Golf 6

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Korr 16:34 ,

Shes tauran 2.0 automatik

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 19:45 ,

Touran 1.9 TDI, 7 ulëse

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 18:08 ,

Shes Vetruren Tauran

5 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 09:06 ,

Shitet tauran 1.9 TDI automatik DSG 7 ulse

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 18:27 ,

shiten fellgat

450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 21:50 ,

Touran

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 16:54 ,

Tauran 1.9

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 15:06 ,

Shitet vetura familjare e tipit Tauran

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 19:15 ,

Tauran 2.0 DSG 7ulse

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 19:03 ,

Tauran 2.0 dsg 7ulse

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 20:13 ,

Llamella set per fawe golf.sharan.tauran,pasat

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 17:28 ,

tauran 2.0 tdi

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 15:55 ,

1994

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 21:43 ,

Shes tauran automatik

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 21:27 ,

Shes tauran

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 23:03 ,

Shes tauran DSG 2.0

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 23:18 ,

Shes tauran 2.0 DSG

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Dhj 21:37 ,

Shitet urgjent

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 21:33 ,

Tauran 1.9tdi 2008 automatik

8 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 14:24 ,

VW Touran

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 13:13 ,

tauran

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tauran | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione