Vetur | Mitrovicë | Makina | Vetura

Opel , 57
Audi , 33
Ford , 33
Renault , 26
BMW , 21
Fiat , 15
Peugeot , 15
Kia , 14
Citroën , 13
Seat , 7
Nissan , 6
Mazda , 4
Škoda , 4
Acura , 3
Hyundai , 3
Smart , 3
Alpina , 2
Chrysler , 2
GMC , 2
Volvo , 2
Artega , 1
Daewoo , 1
Hummer , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Saab , 1
Suzuki , 1
Wartburg , 1
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetur,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetur Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:35 ,

Jeep compass

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:21 ,

Nisan Premiera

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 22:25 ,

Shitet ford focus 1.6 dizell 2007 rks 1 vit

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 15:15 ,

renault scenic 2006

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 17:41 ,

PASSAT B5

Histora e veturës

45 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 16:56 ,

Shes C 220 cdi

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Korr 08:50 ,

Mazda Tribute 2.0i+gas

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 22:27 ,

Porsche Panamera 3.6 benzin

Histora e veturës

38 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Korr 19:10 ,

Skoda Octavia 1.6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 16:55 ,

shes citroenin evazione me 7 ulse

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 19:33 ,

Golf 1.9 TDI 1 Vit rigjistrim

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 17:09 ,

FORD FOCUS 1.8 DIESEL CLIMA AC RKS ����

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 17:09 ,

FORD FOCUS 1.8 DIESEL CLIMA AC RKS ����

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 15:59 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 08:35 ,

Vinqi Bantam 21ton lartesi deri 20metra

Histora e veturës

17 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 00:22 ,

fiat punto

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 00:02 ,

fiat punto 1.9 jtd

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 21:50 ,

Vento 1,9 Turbo Dizel RKS edhe 2 Muaj

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 16:41 ,

Shes FIAT Punto 2 viti 2000 1.9JTD me klim

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 00:57 ,

Peugeot 206 HDI 2.0 Dizel

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 16:15 ,

Peugeot 206 2010

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 11:49 ,

Opel astra

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 21:42 ,

BLEJ VETURA .AKSIDENTUAR .NDESHJE.

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 16:47 ,

Kombi T5 2.0 TDI me ulse

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 05:35 ,

Rimorkjo per vetur

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 23:09 ,

Shitet pasati 1.9tdi automatik viti 2002

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 13:23 ,

Vetur Audi te Keli_02

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 17:26 ,

Passat B7 RKS 1 Vit

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 17:24 ,

Mercedes e320 RKS 1 vit

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 12:24 ,

Golf 6 1.6 Tdi bluemotion Vp 2011 RKS

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 18:38 ,

NISSAN MICRA 1.2B RKS KLIM FULL EXTRA

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 20:12 ,

Touran 1,6 Dizell Rks Manuel 6 shpejsi

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 20:10 ,

Passat B7 1,6 Dizell Manuel 6 shpejsi Rks 1 vit

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 11:03 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 21:28 ,

Mini Cooper 1,6 Benzin Viti 2002 Gjendje perfekte

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 18:30 ,

shitet golf 2

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 08:47 ,

Golf

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 23:59 ,

Ford fiest 1.2 benzin

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 17:07 ,

Shitet Ndrrohet

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 02:02 ,

Vetur

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 21:48 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 22:05 ,

Sportage 2.0td rks 8muj shes,ndrroj

Histora e veturës

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetur | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vetura te vjetra në kategorinë Punë
  • vetura në kategorinë Vetura | BMW | 318 | Seri 3
  • Vetura në kategorinë Vetura | Jeep
  • Vetura te vjetra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Vetura në kategorinë Makina
  • Vetura në kategorinë Vetura | Bentley
  • Vetura në kategorinë Vetura | Hummer
  • Vetura në kategorinë Vetura | Audi | A8
  • Vetura në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • vetura në kategorinë Vetura | Toyota | Aygo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione