bmw | Mitrovicë | Makina | Vetura

BMW , 794
Opel , 22
Audi , 16
Fiat , 9
Ford , 7
Acura , 5
Renault , 5
Hyundai , 3
Citroën , 3
Nissan , 2
Rover , 2
Aixam , 2
Daihatsu , 2
MINI , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Smart , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:09 ,

Shes Alfa Romeo 159 JTDm 200PS

Histora e veturës

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:28 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:49 ,

Auto Pjes Servis BMW Ferizi

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 22:11 ,

Auto Pjesë&Servis BMW Fidi

Histora e veturës

300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 22:09 ,

Bëjm blerjen e vetures BMW

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Sht 22:09 ,

AUTU PJESĒ FIDI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 22:06 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Sht 19:55 ,

BMW X1 2.0 Diesel X Drive 2011

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 11:42 ,

Bmw x5 e 70

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 07:29 ,

Bmw E46 disel

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 16:08 ,

Shes BMW GT 530d

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 06:24 ,

Shitet BMW 520 diesel

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 19:38 ,

Bmw 530D

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Sht 14:09 ,

FORD FIESTA 1.4 Diesel RKS - FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 13:14 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI ( I e kuqe ) - 2003 RKS

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 08:28 ,

BMW 520

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:07 ,

Bmw 318 Touring

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 16:30 ,

Shitet BMW X1 xdrive automatik 2010 regjistrim 28.12.2021 04

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 09:50 ,

Bmw 525 dizel

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 12:36 ,

BMW 318 dizel

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 10:23 ,

Bmw e46

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 14:14 ,

BMW X5

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 11:25 ,

BMW 530 stage 1

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 09:29 ,

shes bmw x5 3.0 disel automatik vp 2003 rks i skaduar

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 01:49 ,

Shitet BMW

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Sht 16:00 ,

Shitet Bmw 320d Rks 2008

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 17:31 ,

BMW 116d 2.0 facelift

Histora e veturës

9 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 16:29 ,

Bmw 320 pa dogan

Histora e veturës

1 170 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 20:32 ,

BMW

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 22:13 ,

Shitet Bmw x5 3.5 Diesel Amerikan

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 19:34 ,

Shitet Bmw X5 X Drive 3.5 Pa Dogan

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 10:14 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Histora e veturës

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 19:32 ,

bmw 530m-paket

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 09:39 ,

BMW serie 116d

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 13:30 ,

BMW 530d

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 09:35 ,

BMW

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 21:45 ,

BMW X1

Histora e veturës

10 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 19:29 ,

Shitet BMW 750D

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Gush 10:17 ,

Shitet Bmw 116D

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 12:14 ,

Bmw 320

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Gush 09:28 ,

Bmw x5

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Gush 19:26 ,

Shes BMW

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Gush 17:23 ,

Bmw 520d 2010

Histora e veturës

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • BMW në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLE-Class
  • Bmw 320 në kategorinë Vetura | BMW
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | Seri 4
  • Bmw në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • Bmw në kategorinë Vetura | Škoda | Octavia
  • BMW në kategorinë Vetura | Audi
  • Bmw në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • bmw në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • bmw në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 230 | E-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione