bmw x5 | Mitrovicë | Makina | Vetura

BMW , 67
Opel , 10
Audi , 6
Fiat , 4
Daihatsu , 2
Acura , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Kia , 1
MINI , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw x5,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw x5 Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:05 ,

SHES PASSAT B7 2.0 2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:43 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:09 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 11:23 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Gush 11:22 ,

AUTU PJESĒ FIDI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 11:20 ,

Bëjm blerjen e vetures BMW

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Gush 10:25 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Histora e veturës

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 08:35 ,

Bmw x5 e 70

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Korr 22:15 ,

Shes BMW X5 ne super gjendje

Histora e veturës

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Korr 19:10 ,

Skoda Octavia 1.6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 09:38 ,

BMW X5

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:25 ,

Mercedes E320

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 10:11 ,

Shes Pjes Per BMW X5 3.0 Disel

Histora e veturës

2 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

Histora e veturës

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 00:35 ,

Auto Servis Pjes BMW FERIZI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 04:36 ,

Mercedes e320

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:15 ,

Auto Pjes Servis FERIZI BMW

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 15:17 ,

Auto Servis-Pjes BMW FERIZI

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 13:30 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Jan 12:36 ,

Daihatsu Rocky

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 15:08 ,

BMW X5 3.0d XDRIVE 2008 RKS 049444450

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 19:40 ,

U SHIT

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 ,

I SHITUR

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 19:25 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 11:16 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 12:19 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 17:51 ,

BMW X5 3.0 D XDRIVE PANORAM 2008 RKS

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 08:29 ,

OPEL CORSA

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 22:17 ,

OPEL CORSA 1.0

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 01:58 ,

Mercedes c200 - 99 diesel 12 muj rigjistrim

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 11:01 ,

PJESË PËR VW BORA

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 11:00 ,

Pjesë për golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 11:00 ,

Pjesë për golf 4 karavan

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:09 ,

Mercedes C220 CDI Automatik U SHIT FLM MERRJEP

Histora e veturës

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 12:52 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

Histora e veturës

111 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 14:52 ,

PJESË PER GOLF 4 KARAVAN OSE SHITET KOMPLET

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:37 ,

Bmw x5 3.0 d XDriver Rks

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw x5 | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione