mercedes benz | Mitrovicë | Makina | Vetura

Audi , 4
Ford , 1
MG , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benz,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benz Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:37 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:06 ,

Mercedes Benz Vito 220 CDI VITI 2009 Me Klim

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 18:56 ,

Mercedes CDI280 3.2

7 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 15:16 ,

Mercedes E320

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 23:13 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2016

25 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 00:28 ,

I SHITUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 11:17 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI RKS AUTOMATIK-09

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:17 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 19:15 ,

Shitet Mercedes Benz

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Pri 17:34 ,

Mercedes Benz c220

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 12:48 ,

Mercedes Benz c220

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:10 ,

Mercedes benz 190 disel. Gjendje shum te mir.

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 18:00 ,

Mercedes Benz C220

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 13:29 ,

I shitur

1 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 12:48 ,

Mercedes Benz 270 caddy

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 12:59 ,

Shes veturen Mercedes Benz E220

6 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:31 ,

Mercedes Benz C 250 CDI Automatik AMG Paket

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 10:08 ,

Mercedes C220

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 22:10 ,

Mercedes-Benz GLK 350 AMG LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Mar 15:33 ,

mercedes S203 220 cdi avantgarde

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:36 ,

Mercedes e320

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:12 ,

Mercedes - Benz C 220 Avantgarde - 2004

4 499 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:17 ,

Mercedes-Benz E200T

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 13:51 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:53 ,

Mercedes-Benz C Class, 220

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 21:43 ,

Shes Mercedes s350

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 09:47 ,

Shitet Mercedes-Benz C220 Avantgarde Automatik

9 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 14:23 ,

Mercedes- E300 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 17:52 ,

Mercedes benz E220

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 13:35 ,

Mercedes 190 - ngjyre hiri interiori shume i mire

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 20:12 ,

mercedes benz glk 350 amg line

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Dhj 15:30 ,

Mercedes Benz C220

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Dhj 15:09 ,

Mercedes Benz e300

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 19:49 ,

Mercedes Benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 16:42 ,

Mercedes benz 220

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 16:40 ,

Mercedes Kombi 211 CDI ne gjendje perfekte

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Dhj 19:26 ,

Mercedes benz E 220

4 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Nën 18:30 ,

Mercedes E clas 220 tdi

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 10:04 ,

Mercedes E250 4Matic

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 22:58 ,

Mercedes benz 250

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Nën 13:44 ,

Mercedes-Benz 2.5Dizell 1991

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:46 ,

Mercedes Benz 250 dizel

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 15:10 ,

Shitet mercedes benz me marveshje

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 13:48 ,

MercedesBenz 190D

Viti: 1987
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Tet 18:01 ,

Mercedes Benz 200 1 vjet regjistrim

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 20:41 ,

Mercedes benz c 250 avantgarde

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 19:38 ,

Mercedes Benz C200 CDI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 20:53 ,

Mercedes Benz C 220 Avangarde AUTOMATIK 2011 Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benz | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione