Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetur bmw | Mitrovicë | Makina | Vetura

BMW , 25
Acura , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Renault , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetur bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetur bmw Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 18:49 Vetura , Mitrovicë

BMW 335i X-drive

25 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 19:25 Vetura , Mitrovicë

Shitet Bmw 220 X-Drive M paket

21 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 18:27 Vetura , Mitrovicë

Shitet bmw

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 02:22 Vetura , Mitrovicë

Shitet BMW X5 modifikant viti 2005 full opsion full panoram

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 00:03 Vetura , Mitrovicë

BMW 118d

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 17:57 Vetura , Mitrovicë

BMW 335i X-DRIVE

25 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 11:16 Vetura , Mitrovicë

bmw 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 02:24 Vetura , Mitrovicë

Bmw 320d

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Gush 13:20 Vetura , Mitrovicë

BMW 335i X-drive

25 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 23:01 Vetura , Mitrovicë

BMW 335i X-drive

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 11:27 Vetura , Mitrovicë

BMW 335i X-drive

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 20:35 Vetura , Mitrovicë

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 23:42 Vetura , Mitrovicë

Ne shitje

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 12:38 Vetura , Mitrovicë

Uu shittt

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 11:35 Vetura , Mitrovicë

Bmw

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 20:59 Vetura , Mitrovicë

Vetur me 5 dyer

123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 13:09 Vetura , Mitrovicë

Mercedes C220 CDI Automatik U SHIT FLM MERRJEP

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 21:45 Vetura , Mitrovicë

Shitet BMW 730D 3.0D Facelift

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 19:51 Vetura , Mitrovicë

Bmw 525TDS tip top Shitet/Ndrrohet

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 13:20 Vetura , Mitrovicë

Mercedes A170 Automatik tip tronic

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Korr 18:41 Vetura , Mitrovicë

Shitet CITROEN C3

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 22:31 Vetura , Mitrovicë

U SHITTTT Golf 6 2.0 TDI 6shpejci highline

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 13:47 Vetura , Mitrovicë

Bmw 325 tds

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 20:42 Vetura , Mitrovicë

U Shitt—Renault clio 1.2 benzin vp 2004 RKS-ndrrim

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 21:28 Vetura , Mitrovicë

Fiat doblo 1.9 JTD 2002 ndrrim- “Aksionn”

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 20:30 Vetura , Mitrovicë

Mercedes sprinter dhe Fiat doblo 2002- ndrrimm

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 21:14 Vetura , Mitrovicë

Mercedes sprinter E Fiat doblo-jap dyjat per vetur

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:37 Vetura , Mitrovicë

U SHITT VW T4 2.4 TDI 1999 ndrroj ‘Aksionn’

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 18:15 Vetura , Mitrovicë

BMW E36

1 450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 10:19 Vetura , Mitrovicë

BMW 325 Delfin

1 950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 12:45 Vetura , Mitrovicë

������BEJM MONTIMIN E SENZORAVE TE PARKINGUT����

45 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 20:03 Vetura , Mitrovicë

U shit Flm merrjep W.Touran 1.6 benzin

2 550 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 21:53 Vetura , Mitrovicë

BMW 324D

900 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 14:55 Vetura , Mitrovicë

BMW e30

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:06 Vetura , Mitrovicë

Mercedes 190 dizel

1 650 EUR

09 Dhj 10:50 Vetura , Mitrovicë

BMW 320i

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 16:29 Vetura , Mitrovicë

BMW 320 ,

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 16:33 Vetura , Mitrovicë

U SHIT..Smart 700cc Panoram..F1-2004

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 18:52 Vetura , Mitrovicë

Mercedes C200 AVANGAD -08

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 14:26 Vetura , Mitrovicë

VW Golf V 1.9 Tdi 6 Shpejci Rks -04

6 700 EUR

18 Nën 15:33 Vetura , Mitrovicë

BMW 530

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 19:45 Vetura , Mitrovicë

Ford Mondeo dizel -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Tet 17:09 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 2 dizel -88

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetur bmw | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione