Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Mitrovicë

Acura , 116
Aixam , 59
Alfa Romeo , 108
Alpina , 33
Artega , 14
Audi , 1877
BAIC , 1
Bentley , 4
BMW , 1140
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 10
Chevrolet , 29
Chrysler , 36
Citroën , 365
Corvette , 1
Dacia , 13
Daewoo , 14
Daihatsu , 13
Dodge , 7
Ferrari , 3
Fiat , 581
Ford , 600
GMC , 3
Honda , 30
Hummer , 1
Hyundai , 94
Isuzu , 5
Jaguar , 8
Jeep , 52
Kia , 76
KTM , 1
Lada , 17
Lancia , 13
Land Rover , 49
Ligier , 2
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maserati , 3
Mazda , 44
Mercedes-Benz , 2172
MG , 5
MINI , 28
Mitsubishi , 83
Morgan , 1
Nissan , 126
Opel , 1783
Peugeot , 589
Piaggio , 1
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 11
Proton , 1
Renault , 881
Rover , 31
Saab , 9
Seat , 169
Škoda , 165
Smart , 35
Ssangyong , 6
Subaru , 7
Suzuki , 39
Talbot , 1
Tata , 4
Tesla , 1
Toyota , 40
Trabant , 1
TVR , 5
UAZ , 4
VW Volkswagen , 8403
Volvo , 67
Wartburg , 1
Wiesmann , 1
Yugo , 9
Zastava , 19

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:36 Vetura , Mitrovicë

GOLF 4 TDI 1.9 PA TKUQE KLIMATRONIK BORDKOMPJUTER ABS ESP

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:36 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 7 GTD AUTOMATIK DSG 2013 173.xxx KM Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:36 Vetura , Mitrovicë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK 2013 QUATTRO 184 PS Vetem me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 Vetura , Mitrovicë

Citroen C5 2.0 HDI Diesel 2009 Manual RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:29 Vetura , Mitrovicë

SHITET TOKË NE RRUGEN KRYESORE

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:27 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Skoda fabia TDI 1.6 Manuel 5 shpejtesi V.p 2014

4 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:09 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi A4 2009 Automatik ����

9 400 EUR

Sot 11:09 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 1.9 TDI VITI 2008 7 ULSE AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 6 2.0 TDI DSG AUTOMATIK EXTREM I RUJTUN ��

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 Shitorja Vetura , Mitrovicë

PASSAT 3c 1.8 BENZIN HIG/LINE DSG AUTOMATIK

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione