Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mitsubishi | ASX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi ASX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 00:16 Vetura , Rahovec

Mitsubishi asx

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 22:45 Vetura , Therandë

Shitet mitsubishi asx

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 21:38 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi ASX / 2018 / 1.6 Benzin

13 499 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Jan 08:28 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi ASX

12 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 22:57 Vetura , Fushë Kosovë

Mitsubishi ASX 1.6 benzin manual

12 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Tet 17:41 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET 2013 Mitsubishi RVR

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 14:40 Vetura , Deçan

Gjip mitcubish

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 16:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Mitsubishi ASX 1.8 Diesel

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 08:24 Vetura , Ferizaj

Vetura Mitsubishi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Jan 03:18 Vetura , Pejë

Mitsubishi ASX

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Nën 14:33 Vetura , Prizren

Shes veturen Mitsubishi ASX 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Gush 14:31 Vetura , Pejë

Mitsubishi ASX 4x4

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 23:05 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi ASX

9 400 EUR Price Reduced

30 Dhj 18:03 Vetura , Gjilan

Mitsubish

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 00:27 Vetura , Ferizaj

Mitsubish Asx 2011!!1.8dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 09:03 Vetura , Ferizaj

Shitet ndrrohet xhip Gonow dizell 4x4 2009

44 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 12:46 Vetura , Viti

mitsubishi

4 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 20:03 Vetura , Fushë Kosovë

Mitsubishi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 19:14 Vetura , Fushë Kosovë

Me marveshje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 18:10 Vetura , Drenas

Shitet mixubishi

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Gush 19:54 Vetura , Therandë

Mitsubishi ASX 4X4

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 16:35 Vetura , Fushë Kosovë

Mitsubish

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 12:22 Vetura , Prishtinë

MITSUBISHI ASX

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Gush 22:20 Vetura , Therandë

micubish 1.1 benzin 1999

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 19:39 Vetura , Vushtrri

Shitet gjipi Mitsubish asx

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Pri 22:24 Vetura , Vushtrri

Shes Mitsubish ASX

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Dhj 11:36 Vetura , Lipjan

Mitsubishi ASX dizel

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 14:35 Vetura , Klinë

Shes gjypin sceo

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Gush 18:39 Vetura , Prizren

Mitsubishi asx

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Korr 19:42 Vetura , Therandë

Fellga 15col per mitsubish

110 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 08:34 Vetura , Prishtinë

shitet vetura 350e ne gjendje shum te mir urgjent

350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 05:50 Vetura , Lipjan

Xhypin

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 15:35 Vetura , Lipjan

shitet micubishi

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 09:24 Vetura , Lipjan

Shitet Micubishi

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 11:18 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 19:50 Vetura , Gjilan

Xhip Mitsubishi

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Tet 17:42 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi ASX -92

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 14:23 Vetura , Lipjan

Mitsubishi ASX benzin -92

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Korr 15:01 Vetura , Lipjan

Micubishi ASX -92

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 12:53 Vetura , Therandë

Mitsubishi ASX -13

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Shk 12:49 Vetura , Prizren

mitsubishi 2006

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi ASX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione