Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mitsubishi | Carisma

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Carisma | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 22:02 Vetura , Ferizaj

Pjesë per Micubish carisma

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 11:31 Vetura , Ferizaj

Guma dimri

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 12:05 Vetura , Drenas

shitet mitcubish

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 21:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Mitsubischi Carisma 1.8 GDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 00:47 Vetura , Prishtinë

ushit

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 06:30 Vetura , Mitrovicë

Micubishi Carisma 1.9 DID

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 10:00 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per Micubish Carisma

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 10:13 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per Micubish Carisma

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 10:05 Vetura , Gjilan

u shit Mitsubishi Carisma 1.9 DI.D 2003.rks 11Muaj

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 19:55 Vetura , Ferizaj

Pjes per Micubish

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 10:54 Vetura , Ferizaj

Pjes per Micubish Carisma 1.8 benzin Automatik

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 23:42 Vetura , Ferizaj

(PJES) Per Micubish Carisma

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 18:47 Vetura , Drenas

shitet vetura

470 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 22:33 Vetura , Ferizaj

(Pjes) per Micubish Carisma 1.8 benzin

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 12:55 Vetura , Drenas

Shitet MITSUBISHI

470 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 12:01 Vetura , Drenas

Shitet mitsubishi

470 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 20:31 Vetura , Ferizaj

Shes (PJESË) per Micubish Carisma 1.8 benzin Automatik

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 00:06 Vetura , Ferizaj

Shes (PJESË) Per Micubish Carisma 1.8 benzin Automatik

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 11:43 Vetura , Drenas

shitet Mitsubishi

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 00:58 Vetura , Drenas

mitsubishi 1.8

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 00:45 Vetura , Prizren

Mitsubish

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Nën 22:32 Vetura , Drenas

Shitet Mirsubishi

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 17:44 Vetura , Drenas

Shitet Mitsubishi

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 19:33 Vetura , Mitrovicë

U shit..

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 22:08 Vetura , Ferizaj

Kemi pjes per Micubish Carisma 1.8 benzin Automatik

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 09:00 Vetura , Prizren

Mitsubish Carisma

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 22:31 Vetura , Ferizaj

Shes Pjes per Micubish Carisma 1.8 benzin Automatik

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 20:43 Vetura , Prishtinë

1.6 benzine automatic nga zvicrra

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 13:02 Vetura , Ferizaj

Pjes per Micubish Carisma 1.8 benzin Automatik

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 11:33 Vetura , Ferizaj

Shes Pjes per Micubish Carisma 1.8 benzin Automatik

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 23:11 Vetura , Rahovec

Shitet Mitsubishi Carisma

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 05:50 Vetura , Therandë

Shitet Mitsubishi

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 23:19 Vetura , Mitrovicë

Micubishi Carisma 1.9 Disel DID

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 13:20 Vetura , Viti

Vetur

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Nën 20:50 Vetura , Prizren

Vetura

110 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 18:27 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi carisma

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 22:49 Vetura , Viti

Micubishi carisma

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Pri 18:17 Vetura , Pejë

Shitet Vetura

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 20:58 Vetura , Prishtinë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 20:58 Vetura , Prishtinë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 17:31 Vetura , Prishtinë

MITSUBISH CARISMA 1.9Di-D 74KW RKS 01

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 17:31 Vetura , Prishtinë

MITSUBISH CARISMA 1.9 Di-d 74kw 101hp����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 17:07 Vetura , Prishtinë

MITSUBISH CARISMA 1.9 Di-d 101hp CLASSIC��

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 17:07 Vetura , Prishtinë

MITSUBISH CARISMA 1.9 Di-D GJENDJA PERFEKTE����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 16:52 Vetura , Prishtinë

MITSUBISH CARISMA 1.9Di-D RKS TIP TOP ����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 20:05 Vetura , Prishtinë

����MITSUBISHI CARISMA 1.9 DI-d 101hp����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 20:05 Vetura , Prishtinë

����MITSUBISH CARISMA 1.9 DI(d) 74kw 101hp����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 20:04 Vetura , Prishtinë

����MITSUBISH CARISMA 1.9 DI-D 74kw 101Hp����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 20:03 Vetura , Prishtinë

��MITSUBISHI CARISMA 1.9 DI-d 195k km��

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 12:37 Vetura , Prishtinë

MITSUBISH CARISMA 1.9 Did GJENDJA perfekte

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Carisma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione