Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mitsubishi | Colt

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Colt | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:36 Vetura , Gjakovë

Micobishi

2 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:02 Vetura , Gjakovë

Micbishi

2 850 EUR

Sot 02:28 Vetura , Gjakovë

Micbishi colt

2 850 EUR Price Reduced

17 Mar 20:55 Vetura , Therandë

Mitsubishi Colt 1.1

3 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 07:27 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Mitsubishi Colt

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 08:05 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Colt

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Dhj 11:48 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 19:16 Vetura , Lipjan

Micubish colt 1.3b 2012 rks 6muj����������������

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 17:39 Vetura , Prishtinë

Shes Mitsubish Colt

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 04:01 Vetura , Rahovec

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 13:01 Vetura , Prishtinë

Shitet

4 000 EUR

24 Korr 18:07 Vetura , Prishtinë

MITSUBISHI COLT❗

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:04 Vetura , Prishtinë

Mitsubish Colt

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 19:12 Vetura , Lipjan

Shes ose ndrroj

570 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:18 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Colt

1 700 EUR

01 Shk 01:57 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 22:20 Vetura , Lipjan

Mitcubish shes ose Ndrroj

480 EUR

30 Jan 13:04 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Colt

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:13 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Colt 1.3, 2002, Benzin,

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 22:44 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Colt 1.3, 2002, Benzin,

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 14:12 Vetura , Lipjan

Mitsubishi Colt... Regjistrim edhe 3 ditë

480 EUR

24 Jan 13:07 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 13:50 Vetura , Prishtinë

Mitsubish colt

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 10:57 Vetura , Prishtinë

Mitsubish colt

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 21:59 Vetura , Prizren

Shitet mistubishi

750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 16:35 Vetura , Prishtinë

Micubish

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 10:46 Vetura , Gjilan

shitet bej ndrim mitsubishi colt 1.3 benxin

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 10:49 Vetura , Kastriot

Mitsubish1.2benzin me klim viti 2002

1 198 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 19:27 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Colt 1.3

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 10:18 Vetura , Prizren

Shes Mitsubishin ne gjendje perfekte

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Sht 15:44 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Colt

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 09:00 Vetura , Ferizaj

Shes veturen

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 12:29 Vetura , Shtime

Mitsubishi Colt 2004

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 10:03 Vetura , Shtime

Mitsubishi Colt 2004 1.1

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 13:19 Vetura , Ferizaj

Mitsubish

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 13:36 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 18:49 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet me Automatik

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 15:53 Vetura , Ferizaj

Shitet Mitsubishi Colt 1.6

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 16:06 Vetura , Prishtinë

Shes Mitsubishi Colt

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 20:32 Vetura , Klinë

Shes mitsubish colt 1.3 benzin viti 2003

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 20:40 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi Colt

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 15:46 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Colt

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 09:56 Vetura , Prishtinë

SHES Makinen Mitsubishi 1.1 Benzine 2013 .

4 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Nën 19:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Mitsubishi Colt 1.2 benzin , 2006, 121.000

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 18:54 Vetura , Gjakovë

Meti

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 16:01 Vetura , Prishtinë

Shitet mitsubishi kaot 2.5 Rks 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 09:38 Vetura , Prizren

Micubishi Colt

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 19:35 Vetura , Prizren

Mitsubishi Colt benzin

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 10:15 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Colt 1.1 Benzin Viti 2011 RKS ni vit

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Colt | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione