Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mitsubishi | Galant

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Galant | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Maj 02:24 Vetura , Therandë

U SHIT FLM MERR JEP

750 EUR

09 Shk 08:50 Vetura , Mitrovicë

Shitet

700 EUR

11 Dhj 08:27 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi Galant benzin 2002

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 03:13 Vetura , Ferizaj

Shitet Urgjent Mitsubishi Galant 2002

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 10:05 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Galant 2.0 benxin

950 EUR Price Reduced

26 Qer 10:56 Vetura , Ferizaj

Shitet Mitsubishi Galant

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 00:42 Vetura , Pejë

MITSUBISH GALANT U SHITT

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 20:09 Vetura , Prishtinë

Misubish ndrrim i mundshum

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 00:59 Vetura , Prishtinë

Shitet micubish galant benzin rks shum i rujtun

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 23:14 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi Galant 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 22:08 Vetura , Gjilan

Mitsubishi Galant dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 18:39 Vetura , Gjilan

Shitet mistubish

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 13:43 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi Galant

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Jan 16:07 Vetura , Vushtrri

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 11:19 Vetura , Lipjan

0,1

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 16:57 Vetura , Lipjan

Mitsubishi 1.6 6 muj rks

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Dhj 11:33 Vetura , Lipjan

Mitsubish Galant

500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Dhj 22:32 Vetura , Dardanë

Shes mitsubishin

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Tet 21:31 Vetura , Ferizaj

shes mitsubishin

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 14:33 Vetura , Ferizaj

Micubish

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 16:06 Vetura , Gjilan

Mitsubishi Galant 2.0. Nga zvicra

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Gush 20:45 Vetura , Gjilan

Mitsubishi galant 2.0 nga zvicra

680 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 22:35 Vetura , Gjilan

Mitsubishi galant 2.0 nga zvicra

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:48 Vetura , Ferizaj

Micubishi galant 1991

599 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 11:17 Vetura , Prishtinë

SHITET

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 11:05 Vetura , Prishtinë

shitet micubish gallant plin benzin 1 vit regjistr

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 20:53 Vetura , Gjilan

Shitet

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 01:41 Vetura , Gjilan

Mitsubishi-galant 2.0

890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 23:21 Vetura , Prishtinë

SHITET

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 13:06 Vetura , Prishtinë

shitet

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 18:26 Vetura , Therandë

Mitsubishi

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 12:10 Vetura , Gjilan

Shes Mitsubishi galant-2.0 Benzin nga Zvicra

890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 21:55 Vetura , Therandë

Mitsubishi

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:02 Vetura , Prishtinë

ndrrim me vetur mat madhe

370 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 15:42 Vetura , Prishtinë

shitet

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 19:39 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 12:00 Vetura , Prishtinë

shitet

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 01:24 Vetura , Therandë

Mitsubishi Galant

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 12:29 Vetura , Prishtinë

shitet

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 19:18 Vetura , Prishtinë

shitet

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 15:19 Vetura , Prishtinë

shitet

999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 09:45 Vetura , Ferizaj

Mitsubish benzin me regjistrim ndrrim

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 20:22 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 17:05 Vetura , Prishtinë

Shitet

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 21:03 Vetura , Ferizaj

shitet micubishi plin benxin regjistrim11.18.2017

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Mar 17:05 Vetura , Prishtinë

shitet

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 12:51 Vetura , Lipjan

OldTimer Mitsubish galant 2.3 turbo dizel

10 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 22:57 Vetura , Gjilan

Mitsobish galant 4x4

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 21:12 Vetura , Prishtinë

shitet

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 12:58 Vetura , Prizren

mitsubishi galant

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Galant | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione