Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mitsubishi | Pajero

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Pajero | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:34 Vetura , Shtërpcë

Micubisi Pajero

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:02 Vetura , Vushtrri

MITSUBISHI PAJERO 3.2 DiD AUTOMATIK 7 Ulese 1 vit regjistrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:12 Vetura , Prizren

Mitsubishi Pajero 2004 3.2 DiD 4WD offroad & camping

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:08 Vetura , Vushtrri

Mitsubishi Pajero 3.2 Dizel Automatik 7 Ulse

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:06 Vetura , Pejë

mitsubish 2.5

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 17:46 Vetura , Mitrovicë

Mitsubishi pajero 3.0 benzin Rks 1 vit

6 800 EUR

21 Mar 12:01 Vetura , Prizren

shitet gjipi

5 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 11:35 Vetura , Pejë

Shitet mitsubish pajero 2.8D

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 15:27 Vetura , Therandë

Shes Mitsubishi Pajero

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 18:11 Vetura , Prizren

Shitet Mitsubish Pajero 2.5 Turbo Diesel

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 19:17 Vetura , Prishtinë

Mitsubish Pajero viti 1999

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 09:18 Vetura , Ferizaj

Xhip

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Mar 22:36 Vetura , Mitrovicë

Mitsubishi pajero 2.8 pa dogan

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 12:08 Vetura , Drenas

PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 10:25 Vetura , Lipjan

Micubisi 3200ps

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 09:59 Vetura , Therandë

Mitsubishi pajero 3.2 did automatik me diff lock

12 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 10:03 Vetura , Mitrovicë

micubishe 4x4

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Pajero 3.2 did rks ni vit nemer tem

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 15:34 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi Pajero Classic 2.5 turbo Diesel Inter Cooler

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 15:30 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi Pajero 2.5 turbo diesel intercooler

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:43 Vetura , Prizren

Mitsubishi Pajero 3.2DiD Viti 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:43 Vetura , Prizren

Mitsubishi Pajero 3.2DiD Viti 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:43 Vetura , Prizren

Mitsubishi Pajero 3.2DiD Viti 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:43 Vetura , Prizren

Mitsubishi Pajero 3.2DiD Viti 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 18:52 Vetura , Mitrovicë

Mitsubishi Pajero

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Jan 18:19 Vetura , Viti

Mitsubish Pajero 2.8 turbo intercooler

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 08:06 Vetura , Pejë

Shitet Mitsubishi Pajero soprt 2.5 dizell rks

5 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 21:10 Vetura , Burim

Shitet Mitsubishi Pajero D.I.D 3.2

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 15:19 Vetura , Besianë

Motor Mitsubishi pajero 3.2 did

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 02:21 Vetura , Pejë

Mitsubishi pajero sport

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 22:55 Vetura , Burim

Mitsubish Pajero

6 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Dhj 12:36 Vetura , Pejë

Mitsubish Pajero

5 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 11:53 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi 2.8dizell viti2007 rks7muj

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Dhj 12:59 Vetura , Prizren

mitsuishi 2.8

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 09:01 Vetura , Therandë

Shitet Mitsubishi Pajero

6 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 19:44 Vetura , Besianë

Motor Mitsubishi pajero 3.2 did

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Nën 02:28 Vetura , Besianë

Shes Mitsubish Pajero 1.8 GDI ❌PA DOKUMENTA❌

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 14:30 Vetura , Vushtrri

Mitsubish PAJERO

3 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 15:55 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Pajero Sport 4x4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Nën 10:16 Vetura , Mitrovicë

Mitsubishi pajer 2.8 dizel

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 10:03 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Pajero

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Tet 08:13 Vetura , Vushtrri

Shitet oregjent micubishi pajero 3.2

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 23:09 Vetura , Therandë

Mitsubishi Pajero

8 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 00:12 Vetura , Deçan

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 13:40 Vetura , Prishtinë

Pjese per mitsubish pajero 3.2 did

12 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Sht 23:28 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Pajero 4x4 2.5 048889887

8 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 20:56 Vetura , Prizren

Micobish pajero 4x4 2.5 dizell

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Gush 19:47 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi DiD

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Pajero | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione