Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mitsubishi | Pajero Pinin

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Pajero Pinin | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 12:13 Vetura , Drenas

PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Shk 12:21 Vetura , Ferizaj

MITSUBISHI PAJERO PININI 1.9TDI 200PS 4X4 OFFROAD

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 18:42 Vetura , Deçan

Shitet mitsubishi pinun

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 23:44 Vetura , Prizren

Shes Xhip Mitsubishi Pinini

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 23:43 Vetura , Prizren

Mitsubishi pini

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 01:50 Vetura , Zubin Potok

mitsubishi pajero pinin 1.8 gdi benzin

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Nën 00:32 Vetura , Besianë

mitsubish

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Gush 19:58 Vetura , Prishtinë

mitsubish

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Pri 00:04 Vetura , Prishtinë

Per pjes Mitsubishi Pajero Pinini

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Mar 17:56 Vetura , Drenas

Mitsubishi pinini-2.0- 2002

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Mar 17:02 Vetura , Pejë

Mitusubish PININI

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Shk 16:49 Vetura , Gjilan

Mitsubishi Pajero Pinin 4X4 RKS

47 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 23:14 Vetura , Therandë

Shitet Mitsubishi 1.8 Benzin 4X4

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 08:36 Vetura , Therandë

Mitsubish pajero pinin

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Korr 23:29 Vetura , Kaçanik

shitet mitsubishi pinin

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:38 Vetura , Prizren

Shitet Mitsubishi PAJERO

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 15:47 Vetura , Prizren

Shitet Mitsubishi PAJERO-PININ

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 19:46 Vetura , Prizren

Shitet Mitsubishi Pajero -Pinini

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 16:05 Vetura , Mitrovicë

Shitet mitsubishi 4X4 1.8

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 08:45 Vetura , Therandë

Xhip mitsubish pajero pinin

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 20:51 Vetura , Therandë

Mitsubish

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 08:26 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Jan 12:44 Vetura , Prizren

shes gjipin Mitsubish pinin 2.0 benxin vp 2003

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 08:46 Vetura , Gjilan

U shit xhipi

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 20:31 Vetura , Lipjan

Shitet mitsubishi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 14:16 Vetura , Therandë

Mitsubish

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 12:21 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi pajero pini

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 14:05 Vetura , Deçan

Mitsubishi pajero pinini

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Jan 21:30 Vetura , Therandë

Mitsubish xhip 4*4

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 17:59 Vetura , Therandë

Shitet xhipi 4*4 me klim

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 10:56 Vetura , Viti

popo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Nën 12:16 Vetura , Gjilan

Shes ose ndrroj xhipin mitsubish pajero pinin

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 22:18 Vetura , Gjilan

Shes ose ndrroj mitsubishin pajero pinin

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 22:10 Vetura , Prishtinë

Shes gjipin

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 16:52 Vetura , Prishtinë

Micaubish 4x4

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Sht 17:27 Vetura , Prizren

Mitsubishi pinin per pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Korr 22:07 Vetura , Prishtinë

Goma

120 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 15:15 Vetura , Pejë

Mitsubishi Pajero

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 11:54 Vetura , Dardanë

Shes xhip 4x4 Mitsubish

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:00 Vetura , Gjilan

Shes gjipin micubish pajero

2 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 19:35 Vetura , Prishtinë

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 17:37 Vetura , Deçan

Mitsubishi pajero pinin

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 14:38 Vetura , Prizren

Mitsubishi Pajero 11 muaj regjistrim

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 10:33 Vetura , Prizren

Mitsubishi 2.0 benzin 11muaj regjistrim

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 19:10 Vetura , Gjilan

Mitsubishi 4x4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 19:31 Vetura , Deçan

Mitsubishi Pinin 2.0 B -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Jan 19:55 Vetura , Deçan

Mitsubishi 2.2 02 7muj regjistrim

4 280 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 15:28 Vetura , Deçan

Mitsubishi Pajero Pinin -00

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Dhj 16:52 Vetura , Prishtinë

Mistubishi

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 16:33 Vetura , Viti

Mitsubishi pini 4*4 2.0 benzin

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Pajero Pinin | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione