Pejë | Makina | Vetura | Mitsubishi

Carisma , 3
Colt , 2
Galant , 1
Galloper , 1
Grandis , 2
L200 , 38
L300 , 25
Lancer , 6
Outlander , 5
Pajero , 59
Pick-up , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:02 ,

Shitet Veturë

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:48 ,

Mitsubishi l 200

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:16 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 dizel 7 ulse RKS 11 muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:17 Shitorja ,

MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5TDI 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 23:46 ,

Mitsubishi Pajero 4x4

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 11:59 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 15:00 ,

MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5TDI 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 06:20 ,

Mitsubishi Pajero Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 06:18 ,

Mitsubishi Pajero Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 10:57 ,

Shitet ndrrohet

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 01:35 ,

Shitet Mitsubishi pajero

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Shk 17:59 ,

Shitet xhipi pajero

7 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 20:55 ,

Shitet mitsubish L200 magnum viti 2000 matorri 2.5 turbo

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 19:49 ,

L200

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 18:13 ,

L200

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 07:50 ,

043755100

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Jan 18:47 ,

Mitsubishi lancer200

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 18:09 ,

043755100

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 19:47 ,

mitsubishi L200

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 14:06 ,

mitsubishi l200

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 22:10 ,

Shitet mitsubishi2.8 dizell

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 18:46 ,

MITSUBISHI OUTLANDER

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 22:49 ,

U shit flm merr jep

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 11:00 ,

Ushittt Mitsubish 2.5 Dizel Inter coller 4x4

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Nën 20:50 ,

Mitsubishi 4x4

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Nën 08:38 ,

Mitsubishi Pajero

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 11:38 ,

Pirungrites ( shtapler ) 6T

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 12:08 ,

Guma

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 18:01 ,

Mitsubishi L200

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 00:39 ,

Mitsubish Pajero

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 22:00 ,

L300 4x4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Gush 14:57 ,

Shitet Vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Korr 16:27 ,

Mistubishi pajero

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 18:18 ,

Mitsubishi gjendje perfekt

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 13:57 ,

Mitsubishi gjendjenperfekte

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 13:11 ,

Mitsubishi L200 4x4 vp2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 23:28 ,

Mitsubishi L200 2.5D

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 12:31 ,

selmoni

2 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 19:01 ,

Mitsubishi

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:17 ,

Shitet Vetura

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 14:40 ,

shten fellnet me guma

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 16:34 ,

Mitsubishi L200

3 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 13:50 ,

Mitsubishi

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 13:16 ,

Mitsubishi Pajero

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 14:36 ,

Mitsubish pajero

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 01:16 ,

Mitsubishi

2 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 23:03 ,

Mitsubishi pajero

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Dhj 18:55 ,

Mitsubishi pajero

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 20:21 ,

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 11:42 ,

Shes ose baj ndrrim kamioneten mitsubishi l300 2.5

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione