Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mitsubishi

3000 GT , 9
ASX , 31
Canter , 9
Carisma , 84
Colt , 123
Cordia , 4
Cosmos , 2
Diamante , 5
Eclipse , 12
Galant , 75
Galloper , 14
Grandis , 12
L200 , 258
L300 , 59
L400 , 7
Lancer , 46
Mirage , 1
Montero , 8
Outlander , 60
Pajero , 388
Pick-up , 4
Santamo , 4
Sapporo , 3
Space Star , 75
Starion , 8
Tredia , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mitsubishi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:21 ,

MITSUBISHI COLT 1.3 AUTOMATIC

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:17 ,

Mitsubish canter dupllak me friz viti 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:11 ,

Shlep Auto Bartje 24 h 049358144 049299494

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:06 ,

MITSUBISHI CARISMA 1.8B GDI RKS 6 MUJ PERFEKT

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:22 ,

Mitsubishi space star

1 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:19 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 2.0 TDI,RKS 7MUAJ, VITI 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

Mitsubishi Pajero

5 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:46 ,

Mitsubishi Pajero 4x4

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 ,

Mitsubishi Pajero 4x4 Dizel Pa Dogan Off Road

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:23 Shitorja ,

MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5TDI 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:03 Shitorja ,

Mitsubishi Colt 1.3 benzin Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:38 ,

Mitsubishi Gjip

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:19 ,

Shlep vage

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:13 ,

CITY CAR - 6 Mitsubishi i-Miev Elektronik

8 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:07 ,

Shitet Veturë

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 02:57 ,

Shite

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 16:15 ,

Micubishi Carisma 1.9 DID

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 11:28 ,

Mitsubish

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 11:14 ,

MITSUBISHI SAPCE STAR 2015

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 11:02 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 dizel 7 ulse RKS 11 muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:01 ,

PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.0-2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 09:00 ,

PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 08:57 ,

PJESE PER M ITSUBISHI OUTLANDER 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 08:55 ,

PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Pri 08:54 ,

PJSE PER MITSUBISHI L200- 2004-2010

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 23:04 ,

mitsubish pajero

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 12:24 ,

mitsubishi pajero 2.8 4x4 Dizell 2000

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 12:22 ,

Shlep vage

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 08:12 ,

Mitsubish Pajero 2.8 Dizel

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 07:55 ,

BLEJ VETURA

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 13:18 ,

Me dogan dhe homologim

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 09:38 ,

Mbules Per Mitsubishi L200

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 07:49 ,

Të gjitha pjesët për Mitsubishi Outlander 4WD 2.0D

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 07:48 ,

PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 07:47 ,

PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK 4X4

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 02:22
Linku:
,

shitet

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:39 ,

Mitsubishi Pajero 2.5

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:04 ,

Shitet Mitsubishi Pajero 3.2 DID

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 05:41 ,

Mitsubishi Pajero 2.8 TDI 1997 4x4 Off Road

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 05:41 ,

Mitsubishi Pajero 3.0I 2002 AUTOMATIK RKS 4X4 7 Ulse

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 05:40 ,

Mitsubishi Pajero 3.5i 2002 Automatik 10 Muaj RKS 4X4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 11:59 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 08:36 ,

Mitsubishi Pajero 2.5

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:34 ,

Mitsubishi pajero 4x4

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 21:19 ,

Shitet gjipi gjendje tmir 7muj rks i ardhur nga CH

8 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 20:14 ,

Shitet Mitsubishi Colt

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 07:27 ,

Mitsubish Carisma 1.8benzin vp2000

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 17:26 ,

pjes pr micubish

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mitsubishi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione