Vushtrri | Makina | Vetura | Mitsubishi

ASX , 2
Carisma , 2
Colt , 3
Diamante , 1
Eclipse , 1
Galant , 1
Galloper , 2
L200 , 2
L400 , 1
Lancer , 1
Montero , 1
Pajero , 8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Shk 12:30 ,

Shitet mitsubish L200 magnum viti 2000 matorri 2.5 turbo

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 09:47 ,

Shitet per PJES

450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 15:44 ,

Mitsubishi L400

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Tet 23:30 ,

Mitsubishi dizel

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 11:03 ,

Shese Mitsubishi 1.9Dizell.viti 2002.Ero1399

1 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 11:29 ,

Shes veturën

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 23:00 ,

Mitsubishi l200 viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 18:10 ,

shitet

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 19:39 ,

Shitet gjipi Mitsubish asx

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Pri 22:24 ,

Shes Mitsubish ASX

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 16:07 ,

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:09 ,

MITSUBISHI

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 15:00 ,

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 15:07 ,

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 15:07 ,

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 09:05 ,

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 10:48 ,

Mitsubishi Pajero kabriolet 2.5 diesel

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 19:24 ,

Mitsubishi Pajero dizell

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 18:19 ,

Mistsubishi Space star

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Nën 20:08 ,

Mitsubish Pajero

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 19:37 ,

U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Korr 00:06 ,

Mitsubishi Pajero

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 14:48 ,

Mitsubishi Colt 1.3 benzin -98

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 22:42 ,

Makin

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 16:32 ,

ushit nga as Arsoni

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 21:10 ,

Vetura

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 18:53 ,

Gjip 4x4 Mitsubishi Pajero

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 10:41 ,

Ndrrohet kombi fave 2

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione