Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Në shitje (Shitet, Shes) në Ferizaj

Acura , 292
Aixam , 77
Alfa Romeo , 212
Alpina , 60
Artega , 39
Audi , 3600
BAIC , 6
Bentley , 15
BMW , 2768
Bugatti , 18
Buick , 7
Cadillac , 20
Chevrolet , 120
Chrysler , 81
Citroën , 1535
Corvette , 3
Dacia , 36
Daewoo , 52
Daihatsu , 30
DeTomaso , 2
Dodge , 32
Ferrari , 7
Fiat , 1385
Ford , 1638
GMC , 7
Grecav , 8
Honda , 73
Hummer , 2
Hyundai , 297
Infiniti , 8
Isuzu , 27
Jaguar , 65
Jeep , 180
Kia , 117
KTM , 2
Lada , 41
Lancia , 28
Land Rover , 205
Lexus , 2
Lifan , 1
Lincoln , 8
Lotus , 2
Maserati , 5
Maybach , 2
Mazda , 122
Mercedes-Benz , 5781
MG , 6
MINI , 138
Mitsubishi , 254
Nissan , 388
NSU , 1
Opel , 6137
Peugeot , 2038
Piaggio , 13
Plymouth , 2
Pontiac , 3
Porsche , 39
Proton , 1
Renault , 2337
Rover , 73
Saab , 33
Seat , 430
Škoda , 352
Smart , 90
Spyker , 4
Ssangyong , 19
Subaru , 20
Suzuki , 196
Tata , 9
Tesla , 1
Toyota , 286
Trabant , 3
TVR , 6
UAZ , 1
VW Volkswagen , 13096
Volvo , 176
Wartburg , 6
Wiesmann , 8
Yugo , 21
Zastava , 31

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shiten Gumat

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:47
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Arteon 2.0 Bi-Tdi 4 Motion *** R Line ***

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:47
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz E 220 Cdi Avangarde

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura

Shitësit të Besuar
Dje 22:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 14:48 Vetura , Ferizaj

Shitet citroen

2 600 EUR Price Reduced

Sot 14:43 Vetura , Ferizaj

Mercedes b klas ne rks 8 muj

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:28 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:27 Vetura , Ferizaj

VW Golf V 1.9 Tdi

6 500 EUR

Sot 14:25 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 1.6 BLUE HDi full automatik v.p 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Ferizaj

Peugeot 308

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 Vetura , Ferizaj

��-BMW 320- DiESEL-AUTOMATiK- 2001 RKS NDRRiM��

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:25 Vetura , Ferizaj

shes passat b8 2.0 tdi me dogan te paguar 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Ferizaj

shes Audi A4 2.0 tdi Facelift Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Ferizaj

shes Audi Q3 2.0 tdi Quattro me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:20 Vetura , Ferizaj

Audi a6

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Ferizaj

Caddy maxi 1.9 tdi 2010 (me dogan) klimatronik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Vetura , Ferizaj

Audi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 Vetura , Ferizaj

Golf 7 automatik

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 Vetura , Ferizaj

��•SHiTEN -4-GOMA 245-45-17 •TE REJA QMiMi-160€��

160 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:14 Vetura , Ferizaj

Nisan navara

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Ww golf GT 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI 2013 Facelift

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Opel astra 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI AUTOMATIK 2013

8 299 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

10 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Ww caddy DSG 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Ww ceddy 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Ww LT me klime

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Shes Audi Q5 Matrix 3.0 S_Line 286 ps

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Shes bmw e46 2.0 dizell

3 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:10 Vetura , Ferizaj

Skoda Octavia , 2,0TDI 150ps DSG Elegance, Business Pack

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:08 Shitorja Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 308 1.6 HDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Shitorja Vetura , Ferizaj

��Opel Adam-Jam 1.4 Benzin �� ✅Viti: 08.05.2015✅

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

Renault Clio 1.5 dci Model 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.0 TDI 110 KW 150 PS Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

Citroen C5 – 1.6 HDI- Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

Peugeot 308 – 1.6 e-HDI FULL AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz E200 (2.0) AMG LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK 7 Ulse

7 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

Skoda SuperB 2.0 TDI Automatik

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso – 1.6 HDI, Automatik

6 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:47 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me Dogan

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Vetura , Ferizaj

Shes opel antara 2 2 cdti 4/4 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Vetura , Ferizaj

Shes golf6 (2.0) tdi autmatik 2012

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:33 Vetura , Ferizaj

Shes mercdes c . 250 cdi 4 matik 2016

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Vetura , Ferizaj

Shes bmw 325 d 2014

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:33 Vetura , Ferizaj

shes citroen nemo 1.4 hdi 2008

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:33 Vetura , Ferizaj

shes tiguan 2.0 tdi 4/4 2012

13 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI 2013 Automatik Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:31 Vetura , Ferizaj

Golf 7 1.6 tdi Autoamtik me dogan te paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione