Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Në shitje (Shitet, Shes) në Gjakovë

Acura , 68
Aixam , 14
Alfa Romeo , 89
Alpina , 6
Artega , 7
Audi , 1050
Bentley , 2
BMW , 819
Bugatti , 5
Buick , 1
Cadillac , 16
Chevrolet , 30
Chrysler , 28
Citroën , 404
Corvette , 3
Dacia , 22
Daewoo , 12
Daihatsu , 10
Dodge , 6
Ferrari , 3
Fiat , 454
Ford , 547
GMC , 11
Honda , 19
Hummer , 2
Hyundai , 73
Infiniti , 6
Isuzu , 7
Jaguar , 25
Jeep , 60
Kia , 50
KTM , 1
Lada , 13
Lancia , 16
Land Rover , 58
Lexus , 3
Lincoln , 1
Lotus , 1
Maserati , 2
Mazda , 63
Mercedes-Benz , 2056
MG , 3
MINI , 28
Mitsubishi , 59
Morgan , 1
Nissan , 114
NSU , 2
Opel , 2246
Peugeot , 469
Piaggio , 4
Plymouth , 2
Porsche , 16
Renault , 630
Rover , 26
Saab , 17
Seat , 218
Škoda , 188
Smart , 45
Ssangyong , 11
Subaru , 5
Suzuki , 18
Tata , 6
Tesla , 1
Toyota , 87
Trabant , 1
TVR , 4
VW Volkswagen , 4823
Volvo , 49
Wiesmann , 2
Yugo , 10
Zastava , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:28 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 17:28 Vetura , Gjakovë

VW SHARAN TDI 2 tkuqe 1.9 rks 2000

3 555 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:25 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 17:23 Vetura , Gjakovë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7��

55 555 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:21 Vetura , Gjakovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:02 Vetura , Gjakovë

Shes golf 2 1.6 dizell 5 shpejtsi viti91 i qregjistrum

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:29 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 1.9 TDI - 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:54 Vetura , Gjakovë

BMW

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:03 Vetura , Gjakovë

Shes veturen

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Vetura , Gjakovë

Mercedes 123 240 D

8 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:38 Vetura , Gjakovë

Opel Kadett C 1.1

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:38 Vetura , Gjakovë

Ford Focus 1.8 TDCI

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:12 Vetura , Gjakovë

Pasat

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Vetura , Gjakovë

Shes Audi A4

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:27 Vetura , Gjakovë

BLEJ KATALIZATORA

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:59 Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura Te Aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:36 Vetura , Gjakovë

Skoda Fabia

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Vetura , Gjakovë

Golf 7 1.6 Tdi Blue Motion DSG Automatik i Doganuar ����

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:22 Vetura , Gjakovë

Renault megane 1,5 Disel Rks

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:19 Vetura , Gjakovë

Audi A4 2.0 TDI automatik 8 shpejtesi F1

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:49 Vetura , Gjakovë

Shitet Audi A4 2.0 TDI

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:50 Vetura , Gjakovë

Pezho

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:45 Vetura , Gjakovë

Shitet ne gjendje ahume te more

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:33 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 1.6TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI 4MOTION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW SHARAN 2.0TDI DSG 7 ULSE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL INSIGNIA 2.0TD 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

JAGUAR XF 20d R-SPORT - I sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:28 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW JETTA 2.0TDI AUTOMATIK - I Regjistruar RKS

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:28 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW 520d F10 FACELIFT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:28 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ���� Vetura esht

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:28 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A5 SB S-LINE QUATTRO - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:17 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW PASSAT B8 2.0TDI BMT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:17 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW TIGUAN 2.0TDI DSG 4Motion - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:17 Shitorja Vetura , Gjakovë

SEAT IBIZA 1.6TDI FR SPORT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:17 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:14 Vetura , Gjakovë

Shes pikapin ne gjendje shume te mire si i ri

4 009 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VII 1.4TSI DSG - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW X1 S-DRIVE 2.0D - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 05:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL MERIVA 1.3 CDTI - I Regjistruar RKS ����

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 05:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW X3 20d X-DRIVE M-Packet - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL CORSA 1.3CDTI ECOFLEX - I Regjistruar RKS ����

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL INSIGNIA 2.0DTH EDITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:10 Shitorja Vetura , Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione