Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Alpina , 1
Audi , 63
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 70
Chevrolet , 5
Chrysler , 3
Citroën , 45
DeTomaso , 1
Fiat , 8
Ford , 18
GMC , 1
Hyundai , 4
Jaguar , 1
Jeep , 1
Kia , 2
Lancia , 2
Mazda , 1
MINI , 3
Nissan , 8
Opel , 69
Peugeot , 20
Porsche , 3
Renault , 25
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 5
Škoda , 12
Suzuki , 18
Toyota , 1
UAZ , 1
Volvo , 3
Wartburg , 1
Yugo , 1

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

18 Sht 10:34
Linku:
Vetura , Vushtrri

Golf 7 Sportsvan 2014

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 21:39 Vetura , Leposaviq

Blej Vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:38 Vetura , Malishevë

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:05 Vetura , Rahovec

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 16:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2.0 M-JTD 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:12 Vetura , Prishtinë

Peugeot 3008 Allure – 2016 (Facelift) ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:34 Vetura , Vushtrri

Peugeot 407 2.0 2007 diesel

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 09:33 Vetura , Prishtinë

SUZUKI SWIFT 1.6 BENZIN 6 SHPEJTËSI 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 16:54 Vetura , Pejë

VW PASSAT 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 16:45 Vetura , Pejë

Passat 2013 - AUTOMATIK

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 08:47 Vetura , Mitrovicë

Audi A6 2015 3.0 quattro

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 05:51 Vetura , Pejë

PASSAT volkswagen - 2013 DSG

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 05:50 Vetura , Ferizaj

Citroen berlingo

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 04:36 Vetura , Gjilan

Mercedes 190 D

2 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 14:11 Vetura , Kaçanik

Chevrolet Captiva 4x4 2,4 Benzin & Plin Gaz

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:21 Vetura , Gjakovë

Opel Zafira 2.0 Cdti 7 ulse

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:06 Vetura , Vushtrri

PEUGEOT 206 1.4HDI 2005 RKS 7/Muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 13:33 Vetura , Lipjan

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 10:34 Vetura , Vushtrri

Golf 7 Sportsvan 2014

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 23:49 Vetura , Prishtinë

Shitet golfi 4 1.9tdi2900ee

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 19:03 Vetura , Prishtinë

Shtitet X5 facelift

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 18:25 Vetura , Mitrovicë

Tauran 1.6 2013 6shpejtsi ker familjae 7200€

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:01 Vetura , Prishtinë

SUPERB 2.0 CH FACELIFT

11 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 12:54 Vetura , Malishevë

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 18:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo XC90 2.4 dizell automatik

7 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 07:48 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet opel astra viti 2004 1.7 disel motorr ja

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 19:54 Vetura , Ferizaj

Citroen Saxo

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 12:28 Vetura , Ferizaj

Passat 4 motion

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 12:28 Vetura , Pejë

Shes ndrroj suzuki grand vitara 2.0 dizell rks 1 vit

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 19:40 Vetura , Mitrovicë

Shitet

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 17:25 Vetura , Shtime

Shitet Ford Focus 2015

5 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 14:25 Vetura , Prishtinë

U SHIT - VW PASSAT 1.9 TDI - 2003

06 Sht 21:35 Vetura , Drenas

Audi 80 sc

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Sht 18:42 Vetura , Ferizaj

Citroen Saxo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 18:59 Vetura , Viti

Shes golf 2 1Vit Regj..

1 150 EUR

31 Gush 18:56 Vetura , Mitrovicë

Mercedes A Class 160

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 18:33 Vetura , Kaçanik

Golf 4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
28 Gush 11:17 Vetura , Dardanë

Audi 80

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 11:14 Vetura , Gjilan

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 08:15 Vetura , Ferizaj

Citroen Saxo

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 21:15 Vetura , Ferizaj

Touran 2010 1.9 7 ulse

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 17:50 Vetura , Drenas

Opel Astra 1.9 CD(TI)

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 16:39 Vetura , Kastriot

Shitet Audi

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 10:12 Vetura , Prishtinë

BMW 320d —184 PS—-X-DRIVE-AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 03:58 Vetura , Prizren

U shit

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 13:52 Vetura , Rahovec

AUDI - A3 1.9 TDI

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 16:41 Vetura , Gjilan

Peugeot 307 cc

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 08:33 Vetura , Ferizaj

Citroen Saxo

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 11:22 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 77Kw 6 Shpejtsi Viti 2015 Model Highline Pa Dogan

8 000 EUR

09 Gush 08:17 Vetura , Drenas

Shitet urgjend ose ndrrohet

800 EUR

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione