Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Në shitje (Shitet, Shes) në Kaçanik

Acura , 10
Aixam , 3
Alpina , 3
Artega , 2
Audi , 113
BMW , 113
Bugatti , 2
Chevrolet , 4
Chrysler , 1
Citroën , 42
Dacia , 3
Daewoo , 2
Daihatsu , 4
Dodge , 3
Fiat , 56
Ford , 84
GMC , 3
Grecav , 1
Honda , 4
Hyundai , 13
Isuzu , 1
Jaguar , 3
Jeep , 8
Kia , 12
Lada , 15
Lancia , 2
Maserati , 1
Mazda , 6
MG , 1
MINI , 3
Mitsubishi , 10
Nissan , 39
Opel , 216
Peugeot , 61
Pontiac , 1
Porsche , 2
Renault , 71
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 9
Škoda , 19
Smart , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 13
Tesla , 1
Toyota , 18
Volvo , 8
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:54 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:54 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 17:53 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:46 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:56 Vetura , Kaçanik

Blejm Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:16 Vetura , Kaçanik

Shitet Jaguar XJ 3,0 Dizel Premium Luxury

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 14:15 Vetura , Kaçanik

Shitet Chevrolet Captiva 2,4 Benzin / Plin ne dizne 4X4

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:14 Vetura , Kaçanik

Shitet Nissan NV200 1,5 DCI dizel me 7 Ulse

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:13 Vetura , Kaçanik

Shitet Hyundai Terracan CRDI 4x4 Automatik, 7ulse

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 Vetura , Kaçanik

Shitet Renault RX4 1,9 Dizel 4x4

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:11 Vetura , Kaçanik

Chevrolet Captiva 4x4 2,4 Benzin & Plin Gaz

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:11 Vetura , Kaçanik

Shitet BMW X5 4,8 Benzin 415 Ps Full…

11 650 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:09 Vetura , Kaçanik

Shitet Jaguar S Type 3,0 benzin Ful..Full...

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:09 Vetura , Kaçanik

BMW 730 d,Navi.Xenon,likur,Tempomat,20 Zoll, full

5 650 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:59 Vetura , Kaçanik

Shes zafiren 2.0 dizell aksidentume ..

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 23:38 Vetura , Kaçanik

Shes opel zafire 2.0 dizell , me 1 vjet regjistrim aksidentu

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 23:24 Vetura , Kaçanik

Shitet Golfi

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:14 Vetura , Kaçanik

SHITET! AUDI Q7

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 18:49 Vetura , Kaçanik

SHITET! Audi q7

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 22:31 Vetura , Kaçanik

Caddy maxi 1.6 frigo 2011 automatik

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Sht 14:11 Vetura , Kaçanik

Bmw 530 Luxury

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 00:57 Vetura , Kaçanik

Shitet 1.6 benxin

430 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Sht 21:52 Vetura , Kaçanik

Opel Zafira 1.9 AUTOMATIK me 7 ulse

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 19:55 Vetura , Kaçanik

Shitet kombi T5

5 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 11:15 Vetura , Kaçanik

Shitet ose ndrrohet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Sht 21:29 Vetura , Kaçanik

Bmw

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 19:27 Vetura , Kaçanik

Bmw X5 f15

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Sht 19:24 Vetura , Kaçanik

Shitet

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 08:00 Vetura , Kaçanik

Bmw 320d e46

1 111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 21:27 Vetura , Kaçanik

shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 12:34 Vetura , Kaçanik

Bmw 320d e46

1 111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 20:41 Vetura , Kaçanik

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 01:04 Vetura , Kaçanik

shitet Nissan x-trail 4x4 viti 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Gush 19:02 Vetura , Kaçanik

Shitet kombi

3 900 EUR

31 Gush 19:00 Vetura , Kaçanik

BMW

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 18:41 Vetura , Kaçanik

Citroen C4 1.6 Automatik

7 500 EUR

30 Gush 18:33 Vetura , Kaçanik

Golf 4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Gush 18:34 Vetura , Kaçanik

Shitet mercedes a class 190

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 08:05 Vetura , Kaçanik

Polo 1.9 dizel

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 01:53 Vetura , Kaçanik

Peugot 207 2010 gjendje perfekte

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 08:24 Vetura , Kaçanik

Shitet

360 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Gush 16:36 Vetura , Kaçanik

Pasat 4 2002

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Gush 20:27 Vetura , Kaçanik

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 20:16 Vetura , Kaçanik

BLEJ Vetura Gjitha Llojet Pa Dogan Ato qe si Perdorni Rks

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 21:59 Vetura , Kaçanik

SHITET VETURA URGJENT‼️

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 09:49 Vetura , Kaçanik

Seat leon 1.6 Diesel Automat

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 03:59 Vetura , Kaçanik

Audi Q5

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 19:13 Vetura , Kaçanik

Shite

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 15:47 Vetura , Kaçanik

KAMIONET 4 DYER CITOREN JUMPER

3 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione