Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet Golf 5 - Shpallje për GOLF 5 në shitje

VW Volkswagen , 4002
Opel , 152
Audi , 91
BMW , 69
Ford , 35
Peugeot , 32
Renault , 32
Fiat , 23
Citroën , 18
Seat , 14
Toyota , 11
Škoda , 11
Hyundai , 11
Acura , 9
Volvo , 7
Nissan , 6
Kia , 5
Jeep , 5
Suzuki , 4
Pontiac , 4
Daihatsu , 4
GMC , 4
Lada , 3
Rover , 3
Dodge , 3
Honda , 3
Smart , 3
Alpina , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Subaru , 1

Shitet Golf 5 - është fraza e duhur nëse edhe ju jeni të interesuar për të parë shpallje të personalizuara për Golf 5 në shitje.


Ju mund të shfletoni rezultatet e kërkimit të frazës "shitet Golf 5" dhe të gjeni shpallje të shumta për Golf 5, Golf 5 plus, Golf 5 automatik, Golf 5 1.9, Golf 5 2009, Golf 5 GTI dhe shpallje tjera për vetura Golf 5.

29 Maj 23:13
Linku:
Vetura , Ferizaj

GOLF 8

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 Vetura , Mitrovicë

Shitet Golf 5 1.9 Tdi Dizel Rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:58 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF7 1.6TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS 1VIT RKS

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:42 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 96KW 131-PS 1-VIT RKS VITI 2009.

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI RKS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:40 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI / Pa DOGAN

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:12 Vetura , Vushtrri

VW CADDY 1.9 TDI / Viti 2006/ Me KLIMË

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:52 Vetura , Drenas

Shitet Golf 5 2.0 Tdi 2007 Goal

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:09 Vetura , Prishtinë

GOLF 4 AUTOMATIK 1.9 TDI RKS 9 muj

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 Vetura , Drenas

Golf 7 2.0 tdi i doganuar rks 5 muaj 2015

11 399 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf V 1.9 Tdi Rks

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:53 Vetura , Skenderaj

E220d 4matic 2019 Digital Tacho Ndrrim I Mundshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:52 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:04 Vetura , Mitrovicë

Mercedes e 220

55 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:55 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7.5 Automatik

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:21 Vetura , Prishtinë

SHITET VW GOLF 5 1.9 TDI EURO 4 PA DOGAN

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:17 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:07 Vetura , Prishtinë

Fiat Doblo Maxi 1.6d Multijet 16v

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:15 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes C220d 2016 AMG Rks 049650222

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 Vetura , Prishtinë

SCODA YETI 2017*2.0*AUTOMATIC*4x4

13 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:03 Vetura , Besianë

Shitet Gold 6 1.6 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:24 Vetura , Prishtinë

Vw caddy 1.6TDI 2012

6 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:12 Vetura , Gjakovë

Shitet Golf 6 2.0

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 04:06 Vetura , Mitrovicë

renault MEGANE (model 2014)

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:46 Vetura , Drenas

fiat 126

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 03:23 Vetura , Prishtinë

Shitet. passat b7 1.6 tdi comfortline 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:19 Vetura , Burim

Shitet nderrohet mercedes E clas 270

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:14 Vetura , Besianë

Golf 2 dizell 10 muj rks

780 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:11 Vetura , Prizren

Shitet golf 5 2.0 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:44 Vetura , Pejë

GOLF 5 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:05 Vetura , Fushë Kosovë

lt mercedes E 250 cdi Avangard viti p. 2012 regjistri i par

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:03 Vetura , Fushë Kosovë

lt b klas 1.8 cdi i po sa ardhur viti prodhimit 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:23 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

95 000 EUR

Dje 11:56 Vetura , Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

Dje 10:35 Vetura , Prizren

Golf 5 GTI 2.0T-FSI

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:17 Vetura , Pejë

Shitet golf 5 ne gjendje tmir

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:34 Vetura , Therandë

T4 - D- 1996 SHITET OSE NDËRROHET ME LOPË ME VIÇ OSE ME VIÇA

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Qer 23:12 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 disel 10 muaj rks

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 22:42 Vetura , Prishtinë

SHITET VW GOLF 5 1.9 TDI EURO 4 PA DOGAN

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 22:36 Vetura , Prishtinë

Shitet opel insignia 2014 2.0 disel automatik

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 22:35 Vetura , Ferizaj

VW Caddy

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 21:13 Vetura , Prishtinë

Golf 5 1.9 Tdi Automatik

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Qer 21:13 Vetura , Prishtinë

Golf 5 2.0 TDI Model GT

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 19:12 Vetura , Therandë

Toyota 4Runner

4 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Fraza e kërkimit "shitet Golf 5" është një ndër frazat më të njohura të kërkimit në MerrJep.com. Kjo për shkak se marka e veturave Golf 5 është mjaft e njohur dhe e kërkuar në Kosovë. E kjo, nuk kishte si të kalonte pa u vënë re edhe në faqen tonë me mbi 70.000 vizitorë ditorë!


Nëse edhe ju shfaqni interesim për të parë shpallje për Golf 5 në shitje, atëherë për një kërkim sa më të personalizuar ne ju rekomandojmë të përdorni frazën "shitet Golf 5".


Përse MerrJep.com është vendi i duhur për të kërkuar veturë Golf 5?


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online dhe platforma e vetme që ofron siguri të plotë në tregtimin e veturave.


Me mbi 70.000 vizitorë ditorë, shumica prej të cilëve shfaqin interesim të jashtëzakonshëm për frazën e kërkimit "shitet Golf 5", në kategorinë e veturave dhe markat e veturave që postohen për shitje në platformë, gjetja e një veture është vetëm çështje minutash.


Duke konsideruar kërkesën e madhe të njerëzve të cilët gjatë kërkimit përdorin frazën "shitet Golf 5", ne ju sugjerojmë që edhe ju të përdorni po këtë frazë gjatë kërkimit për Golf 5, Golf 5 plus, Golf 5 automatik, Golf 5 1.9, Golf 5 2009, Golf 5 GTI apo modele tjera të serisë Golf 5 të veturave.


Fraza "shitet Golf 5" ka mijëra rezultate të kërkimit në të cilën shfaqen modele nga më të ndryshmet të veturave të markës më të kërkuar Golf duke filluar nga Golf 5 me transmision automatik dhe manual, me naftë apo benzinë, me doganë apo pa doganë etj. Mjafton të kërkoni në shpalljet "shitet Golf 5" për të gjetur veturën që plotëson nevojat tuaja.


Keni një Golf 5 për të shitur? Regjistroni shpallje falas në MerrJep


Përveç që mund të gjeni shpallje për vetura, makina bujqësore, telefona, teknikë të bardhë dhe shumëçka tjetër, MerrJep ju ofron mundësinë që edhe ju të futeni në platformën tonë si shitës.


Prandaj, nëse keni një veturë Golf 5 për ta ofruar për shitje, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas dhe ta vendosni atë në mesin e mijëra blerësve potencial që kërkojnë shpallje për Golf 5 me frazën e kërkimit "shitet Golf 5" në MerrJep.com.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të qenë pjesë e platformës më të madhe për tregti në Kosovë është të regjistroni shpallje falas dhe të plotësoni me informacionet e nevojshme formularin për regjistrim.


Në mënyrë që shpallja juaj për Golf 5 të jetë më e suksesshme, ne ju rekomandojmë të përdorni në titull frazën e kërkimit "shitet Golf 5" dhe pastaj të vendosni modelin apo vitin e prodhimit si në shembujt në vijim: "shitet Golf 5 2009", "shitet Golf 5 automatik", "shitet Golf 5 1.9" dhe forma tjera të ngjajshme.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione