Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Në shitje (Shitet, Shes) në Skenderaj

Acura , 53
Aixam , 32
Alfa Romeo , 52
Alpina , 31
Artega , 13
Audi , 687
BAIC , 2
Bentley , 4
BMW , 476
Bugatti , 1
Buick , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 11
Chrysler , 16
Citroën , 97
Corvette , 2
Dacia , 3
Daewoo , 8
Daihatsu , 1
Dodge , 2
Ferrari , 4
Fiat , 218
Ford , 262
GMC , 6
Grecav , 3
Honda , 4
Hummer , 1
Hyundai , 27
Infiniti , 2
Isuzu , 4
Jaguar , 8
Jeep , 30
Kia , 38
Lada , 4
Lancia , 5
Land Rover , 27
Ligier , 1
Maserati , 1
Maybach , 1
Mazda , 26
MG , 5
MINI , 19
Mitsubishi , 29
Nissan , 35
NSU , 1
Opel , 713
Peugeot , 188
Piaggio , 4
Pontiac , 1
Porsche , 4
Renault , 234
Rover , 10
Seat , 64
Škoda , 39
Smart , 5
Ssangyong , 8
Suzuki , 13
Tata , 1
Toyota , 34
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 3
VW Volkswagen , 3281
Volvo , 36
Wartburg , 2
Wiesmann , 5
Yugo , 1
Zastava , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:20 Vetura , Skenderaj

Shitet passat CC 2.0 tsi dsg 2013

3 333 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:20 Vetura , Skenderaj

Shitet GL 320 V6 vp 2009

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:19 Vetura , Skenderaj

Shitet passat 3C 2.0 TDI 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:57 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:57 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:39 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:37 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 07:23 Vetura , Skenderaj

Golf 4 RKS I aksidentuar

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:07 Vetura , Skenderaj

Golf 3 1.9 diesel rks i skaduar

999 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:03 Vetura , Skenderaj

Mercedes 300 rks 1 vit ne gjendje te mire

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 06:44 Vetura , Skenderaj

Audi a4 2.0 TDI 143ps Multitronik

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:42 Vetura , Skenderaj

Shitet Polo 1.6 Diesel ne gjendje perfekte

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:40 Vetura , Skenderaj

BMW E 46 2.0 DIZELL AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:12 Vetura , Skenderaj

Shes Qep

123 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 05:53 Vetura , Skenderaj

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 05:39 Vetura , Skenderaj

Shitet Bmw 118 M paket

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:38 Vetura , Skenderaj

golf2

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:28 Vetura , Skenderaj

Shitet Bmw 118 M-packet

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24 Vetura , Skenderaj

Golf 6 1.6 TDI 2011

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:47 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 Rks Full 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:14 Vetura , Skenderaj

Shitet Mercedesi 190

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:59 Vetura , Skenderaj

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 00:46 Vetura , Skenderaj

t2 t3 t4

24 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 00:29 Vetura , Skenderaj

Shes audi Q3 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:19 Vetura , Skenderaj

Toyota carina

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 13:45 Vetura , Skenderaj

GOLF 4 Karavan 1.9 Dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 23:59 Vetura , Skenderaj

Shes seat 1.9

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 23:54 Vetura , Skenderaj

Fiat Punto

305 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 23:45 Vetura , Skenderaj

Shes seat 1.9

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 23:42 Vetura , Skenderaj

Shitet GL 320 4Matik automatik 2009

5 500 EUR

30 Sht 12:37 Vetura , Skenderaj

Renault Megane 1.9 Dizell

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 02:17 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 02:16 Vetura , Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 00:03 Vetura , Skenderaj

citroen c5 rks skadum gjendje tmire dizel

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 00:54 Vetura , Skenderaj

Golf 7

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 19:51 Vetura , Skenderaj

Shes golf 2

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 17:18 Vetura , Skenderaj

Pomp e benzines per Peugeot 207 1.6i 2008

50 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 13:33 Vetura , Skenderaj

Shes Fiat Punto defekt

315 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:34 Vetura , Skenderaj

shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Sht 10:34 Vetura , Skenderaj

shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Sht 10:34 Vetura , Skenderaj

shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Sht 10:32 Vetura , Skenderaj

BMW 5-serje 520d xDRIVE CC - DAB+ - BT - R.SENSOR -

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Sht 18:12 Vetura , Skenderaj

Shitet-Ndrrohet Peugeot 206 rks 1 vit

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 18:12 Vetura , Skenderaj

Audi A3

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 18:12 Vetura , Skenderaj

Shitet-Ndorrhet Opel cors 1.7 dizell

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 16:29 Vetura , Skenderaj

Audi 80

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 09:41 Vetura , Skenderaj

shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 09:38 Vetura , Skenderaj

Shes bmw e 46 ne gjendie perfeket

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 07:53 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik Panoram Rks Full 043762109

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione