Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Në shitje (Shitet, Shes) në Vushtrri

Acura , 79
Aixam , 23
Alfa Romeo , 87
Alpina , 28
Artega , 16
Audi , 1315
BAIC , 1
Bentley , 4
BMW , 886
Bugatti , 6
Buick , 1
Chevrolet , 67
Chrysler , 25
Citroën , 305
Dacia , 8
Daewoo , 13
Daihatsu , 9
Dodge , 3
Ferrari , 1
Fiat , 409
Ford , 423
GMC , 11
Grecav , 2
Honda , 19
Hummer , 1
Hyundai , 52
Isuzu , 6
Jaguar , 7
Jeep , 38
Kia , 38
KTM , 2
Lada , 3
Lancia , 12
Land Rover , 38
Lexus , 2
Lincoln , 1
Mazda , 36
Mercedes-Benz , 2485
MG , 6
MINI , 31
Mitsubishi , 41
Morgan , 2
Nissan , 87
Opel , 1536
Peugeot , 602
Piaggio , 2
Pontiac , 3
Porsche , 9
Proton , 1
Renault , 558
Rover , 24
Saab , 4
Seat , 177
Škoda , 132
Smart , 53
Ssangyong , 5
Subaru , 1
Suzuki , 8
Tata , 1
Toyota , 20
TVR , 2
UAZ , 3
VW Volkswagen , 8153
Volvo , 70
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Sht 20:23
Linku:
Vetura , Vushtrri

Golf 7 2.0

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 10:34
Linku:
Vetura , Vushtrri

Golf 7 Sportsvan 2014

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 14:27 Vetura , Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:21 Vetura , Vushtrri

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:17 Vetura , Vushtrri

SHES FORD FIESTA 1.4 benzin

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:04 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:49 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2006 model 2007��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell)/Pa DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:44 Vetura , Vushtrri

Shitet T6 Transporter 2010 DSG pa dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:46 Vetura , Vushtrri

Blej vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:43 Shitorja Vetura , Vushtrri

Vw Golf 7.5 viti 2017 me dogan

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Vetura , Vushtrri

Blej Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 Vetura , Vushtrri

AUDI A8 QUATTRO 3.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:35 Shitorja Vetura , Vushtrri

Opel Meriva 1.3 cdti viti 2013

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 Shitorja Vetura , Vushtrri

Vw Polo 1.6 tdi modeli life viti 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:33 Shitorja Vetura , Vushtrri

Bmw x1 2.0d Automatik 048666722

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 Shitorja Vetura , Vushtrri

Bmw 1 2.0d Automatik

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Shitorja Vetura , Vushtrri

Vw Golf 7 sportsvan me dogan 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 Shitorja Vetura , Vushtrri

Golf 7 1.6 tdi viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 Shitorja Vetura , Vushtrri

Opel Astra 2.0 Automatik viti 2014

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Shitorja Vetura , Vushtrri

Bmw f30 2.0 d

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Shitorja Vetura , Vushtrri

Audi a3 Automatik me dogan

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 Vetura , Vushtrri

POLO 1.2 Benzin 2011 162… KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:49 Vetura , Vushtrri

OPEL CORSA 1.4 Benzin AUTOMATIK 2019 140xxx KM

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:49 Vetura , Vushtrri

GOLF 7 2.0 TDI BMT 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:48 Vetura , Vushtrri

BMW X5 30D XDRIVE AUTOMATIK 8G 7 ULESE

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 Vetura , Vushtrri

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 Dizel 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:47 Vetura , Vushtrri

Shes BMW 320 2.0Dizell Automatik Rks 6Muj Km 180xxx ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:46 Vetura , Vushtrri

BMW 320D 2014 AUTOMATIK 8G

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:46 Vetura , Vushtrri

Shes Polo 1.6TDI Rks Klima Funksionale Km 270xxx 2011��

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 Vetura , Vushtrri

AUDI Q5 3.0 TDI V6 3x Sline 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:46 Vetura , Vushtrri

BMW 320D 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:46 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 2.0 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:45 Vetura , Vushtrri

GOLF 7.5 2.0 TDI BMT DSG 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:45 Vetura , Vushtrri

Shes Seat Ibiza 1.2TDI Rks Klima Funksionale Viti 2012��

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Vetura , Vushtrri

BMW X5 30D XDRIVE AUTOMATIK 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Vetura , Vushtrri

Shes Audi A4 2.0TDI Rks 1 Vit Klima Tronik Ekstra E Rujtne��

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:43 Vetura , Vushtrri

Shes Golf 7 1.6TDI Rks 8 Muj Klim Ekstra I Rujtun 2014��

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:43 Vetura , Vushtrri

Shes Renault Scenic 1.6Benzin Automatik Rks Klim Viti 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes CLS 320 CDI Automatik Rks 9 Muj Klim ��

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:41 Vetura , Vushtrri

Shes Opel Zafira 1.9CDTI Rks 1 Vit Klima Tronik Viti 2006��

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes Benz E320

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:20 Vetura , Vushtrri

Opel Astra - 1.6 Benzin - Ekstra e Ruajtur

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 Vetura , Vushtrri

C KLAS 220 CDI AMG LINE ������ 2013 FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes Benz E320

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:55 Vetura , Vushtrri

E KLAS 350 CDI 4 MATIK - AVANTEGARDE- 260 KM

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 -2.0 TDI 190 PS MATRIX 3x SLINE FULL

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:55 Vetura , Vushtrri

VW SHARAN 2.0 TDI AUTOMATIK NGA ZVICRRA- CH - PA DOGANE

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 Vetura , Vushtrri

T4 Viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:50 Vetura , Vushtrri

Passat B8 2.0 TDI 150 ps Autmatik DSG

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 Vetura , Vushtrri

-GOLF 7.5 1 6 TDI -AUTOMATIC 7 shpejtesi -Face lift m

13 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione