Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 2303
Aixam , 564
Alfa Romeo , 2556
Alpina , 514
Artega , 239
Asia Motors , 141
Aston Martin , 100
Audi , 32555
BAIC , 33
Bentley , 100
BMW , 24459
Brilliance , 40
Bugatti , 88
Buick , 44
Cadillac , 155
Chevrolet , 1016
Chrysler , 860
Citroën , 9449
Corvette , 40
Dacia , 357
Daewoo , 431
Daihatsu , 203
DeTomaso , 11
Dodge , 253
Ferrari , 89
Fiat , 12625
Ford , 13532
GMC , 127
Great Wall , 36
Grecav , 29
Honda , 646
Hummer , 53
Hyundai , 2140
Infiniti , 50
Isuzu , 193
Jaguar , 429
Jeep , 1509
Kia , 1512
Koenigsegg , 15
KTM , 34
Lada , 282
Lancia , 406
Land Rover , 2046
Landwind , 5
Lexus , 51
Lifan , 1
Ligier , 11
Lincoln , 74
Lotus , 15
Maserati , 46
Maybach , 13
Mazda , 1426
Mercedes-Benz , 50493
MG , 115
MINI , 900
Mitsubishi , 1914
Morgan , 14
Nissan , 3177
NSU , 18
Oldsmobile , 16
Opel , 48298
Peugeot , 14926
Piaggio , 61
Plymouth , 14
Pontiac , 43
Porsche , 385
Proton , 31
Renault , 17196
Rover , 640
Saab , 225
Seat , 4221
Škoda , 3470
Smart , 1170
Spyker , 6
Ssangyong , 224
Subaru , 113
Suzuki , 1077
Talbot , 11
Tata , 97
Tesla , 27
Toyota , 1899
Trabant , 12
Triumph , 7
TVR , 81
UAZ , 31
VW Volkswagen , 148180
Volvo , 1735
Wartburg , 44
Wiesmann , 51
Yugo , 237
Zastava , 284

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 14:40
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:47
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes GLC 220 Cdi Automatik 4 Matic Viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 19:42
Linku:
Vetura , Pejë

Shes / Nderroj BMW X1 2018 2.0

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:47
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Arteon 2.0 Bi-Tdi 4 Motion *** R Line ***

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 02:13
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 2 Gran Tourer shitet

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:46 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 14:45 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 14:45 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 14:45 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 14:45 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 14:45 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 14:44 Vetura , Gjakovë

Seat ibiza 2003 1.9 tdi 131 ps 6 shpejtsi

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Vetura , Fushë Kosovë

2013 passat 2.0 tdi

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa

3 500 EUR

Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307 1.6 HDI naftsh

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2016 Automatik

15 500 EUR

Sot 14:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2009 AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Vetura , Gjakovë

BMW 218D 2.0 150 PS ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Passat B8 190 PS

Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Golf 7

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Mini kuper

8 300 EUR

Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 2016

7 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

25 000 EUR

Sot 14:44 Vetura , Gjakovë

Shitet Golf 2 1.6

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Vetura , Gjakovë

Shitet Golf 2 1.6

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Vetura , Lipjan

Shitet caddy

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:44 Vetura , Fushë Kosovë

Peugeot 307

4 700 EUR

Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Bmw 530xd

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes-benz C220 cdi Automatik

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes-benz C220 cdi Automatik

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes-benz C220 cdi Automatik

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Corsa C

1 850 EUR Price Reduced

Sot 14:44 Vetura , Vushtrri

PEGUEOT 207

1 EUR

Sot 14:44 Vetura , Lipjan

Shitet pikapi

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:44 Vetura , Besianë

Shitet mercedes a170 dizell 1.7

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Shite OPEL CORSA 1.3 dizel

83 EUR

Sot 14:44 Vetura , Mitrovicë

Mercedes benz E220

9 999 EUR

Sot 14:44 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW 530D (X-DRIVE 4x4)

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:44 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:44 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione