Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1705
Aixam , 468
Alfa Romeo , 2236
Alpina , 419
Artega , 202
Asia Motors , 111
Audi , 22002
BAIC , 26
Bentley , 83
BMW , 19050
Brilliance , 31
Bugatti , 68
Buick , 25
Cadillac , 118
Chevrolet , 945
Chrysler , 627
Citroën , 8366
Corvette , 26
Dacia , 329
Daewoo , 335
Daihatsu , 50
DeTomaso , 8
Dodge , 232
Ferrari , 62
Fiat , 8761
Ford , 9323
GMC , 61
Great Wall , 19
Grecav , 12
Honda , 375
Hummer , 48
Hyundai , 1905
Infiniti , 43
Isuzu , 63
Jaguar , 378
Jeep , 1061
Kia , 1404
KTM , 26
Lada , 192
Lancia , 300
Land Rover , 1803
Landwind , 4
Lexus , 47
Ligier , 10
Lincoln , 54
Lotus , 11
Maserati , 42
Maybach , 10
Mazda , 959
Mercedes-Benz , 29461
MG , 69
MINI , 840
Mitsubishi , 1181
Morgan , 11
Nissan , 2232
NSU , 11
Opel , 29972
Peugeot , 12327
Piaggio , 36
Plymouth , 7
Pontiac , 20
Porsche , 348
Proton , 19
Renault , 13543
Rover , 411
Saab , 188
Seat , 3141
Škoda , 3088
Smart , 1094
Spyker , 3
Ssangyong , 186
Subaru , 75
Suzuki , 496
Talbot , 4
Tata , 90
Tesla , 23
Toyota , 1186
Trabant , 8
Triumph , 3
TVR , 59
UAZ , 14
VW Volkswagen , 86850
Volvo , 1291
Wartburg , 21
Wiesmann , 36
Yugo , 27
Zastava , 62

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

14 Sht 16:00
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW X1

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:34
Linku:
Vetura , Therandë

Citroen Berlingo 1.6 HDI 92 hk

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Sht 08:55
Linku:
Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 23:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI Q3

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:19
Linku:
Vetura , Gjilan

Audi A6 40TDI diezel/hybrid

38 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 14:53 Shitorja Vetura , Gjilan

Marcedes Benz Vito 111 CDI

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:53 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:53 Vetura , Drenas

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 Vetura , Ferizaj

BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:53 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:53 Vetura , Lipjan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:53 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI QUATRO VITI 2019 AUTOMATIK I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 14:52 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 14:52 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 14:52 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:52 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 14:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A7 50 TDI VITI 2020 3X SLINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 14:52 Vetura , Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 Vetura , Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 14:52 Shitorja Vetura , Gjilan

Fiat Doblo 1.6 MJ,Dizel

6 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:52 Vetura , Prizren

Pikap kedi

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:52 Vetura , Deçan

��BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

49 699 968 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:51 Vetura , Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

SHITET AUDI A4, 2008, 2.0 DIESEL

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:51 Vetura , Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:51 Vetura , Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:51 Vetura , Gjilan

Golf 5 1.9 Dsg Vp 2006 Rks 8 muj

6 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Gjilan

Peugeot 208 1.2i,STT Benzin

7 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7 Sportsvan 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES B180 CDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:51 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Renegade i importuar nga Zvicra me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:51 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 520 D 2018 LUXORY LINE XDRIVE

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Logan MCV TCe 90

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:51 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI VITI 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2014 -AUTOMATIK -

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:51 Vetura , Prishtinë

SAAB 2.2 DIZELL RKS 6 MUJ REGJISTRIM 1 PRONAR I DOGANUAR

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI VITI 2013 HIGHLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:51 Vetura , Artanë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE SJU DUHEN NE TER KOSOVEN

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:51 Vetura , Prishtinë

CITROEN C5 1.6 BNXEN RKS 2004 me KLIM SENZOR PARKIMI

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

TOUAREG 3.0 TDI VITI 2019 R LINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 14:51 Vetura , Gjakovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Gjilan

Audi A3 SB 1.4 TFSI,S-Line,Benzin

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:51 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione