Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1626
Aixam , 454
Alfa Romeo , 2017
Alpina , 403
Artega , 195
Asia Motors , 111
Audi , 20921
BAIC , 25
Bentley , 78
BMW , 17748
Brilliance , 27
Bugatti , 67
Buick , 25
Cadillac , 116
Chevrolet , 932
Chrysler , 555
Citroën , 7943
Corvette , 25
Dacia , 328
Daewoo , 225
Daihatsu , 46
DeTomaso , 8
Dodge , 231
Ferrari , 60
Fiat , 7374
Ford , 8326
GMC , 59
Great Wall , 15
Grecav , 11
Honda , 331
Hummer , 48
Hyundai , 1772
Infiniti , 41
Isuzu , 46
Jaguar , 359
Jeep , 973
Kia , 1269
KTM , 25
Lada , 146
Lancia , 232
Land Rover , 1571
Landwind , 4
Lexus , 45
Ligier , 10
Lincoln , 48
Lotus , 10
Maserati , 41
Maybach , 10
Mazda , 881
Mercedes-Benz , 26803
MG , 67
MINI , 835
Mitsubishi , 958
Morgan , 11
Nissan , 2032
NSU , 9
Opel , 26835
Peugeot , 11422
Piaggio , 33
Plymouth , 7
Pontiac , 17
Porsche , 346
Proton , 14
Renault , 12280
Rover , 275
Saab , 170
Seat , 2802
Škoda , 2950
Smart , 962
Spyker , 3
Ssangyong , 182
Subaru , 65
Suzuki , 443
Talbot , 4
Tata , 84
Tesla , 23
Toyota , 1056
Trabant , 7
Triumph , 3
TVR , 54
UAZ , 11
VW Volkswagen , 80141
Volvo , 1137
Wartburg , 17
Wiesmann , 34
Yugo , 22
Zastava , 52

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 05:05
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes C180 Automatik

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 11:22
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi Q3 2019-S Line

38 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Sht 15:09
Linku:
Vetura , Prishtinë

Q5 Quattro PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
08 Sht 00:24
Linku:
Vetura , Gjilan

Shes tiguan, xhip , Wv , Suv

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz E 220 Cdi Avangarde

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 18:00 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

TOUAREG 3.0 TDI VITI 2019 R LINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI VITI 2014 SLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A7 50 TDI VITI 2020 3X SLINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI VITI 2013 HIGHLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:00 Vetura , Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:00 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA K 1.7 CDTI VITI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7.5 1.6 TDI BMT AUTOMATIK DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:00 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI AUTOMATIK QUATRO I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT CC 2.0 TDI 2014- PONORAM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDi 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:59 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2014 -AUTOMATIK -

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2021 STYLE

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:59 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

80 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:59 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 HIGHLINE 2012 FULL OPSIONE

8 888 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 520 D 2018 LUXORY LINE XDRIVE

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 220 CDI 4 MATIC VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 17:59 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:59 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 220 CDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES B180 CDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLC 220 CDI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:59 Vetura , Lipjan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 Vetura , Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:58 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:58 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:58 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:58 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 17:58 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 2.0 tdi Automatik S -line full opcion 4x4 me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI 2008 ME DOGAN ZVICERR

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:58 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:58 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA ��LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:58 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:58 Vetura , Skenderaj

Shitet Bmw 118 M-packet

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 Vetura , Vushtrri

T4 Viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:58 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione