Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1445
Aixam , 426
Alfa Romeo , 843
Alpina , 386
Artega , 182
Asia Motors , 103
Audi , 15893
BAIC , 21
Bentley , 70
BMW , 13028
Brilliance , 23
Bugatti , 62
Buick , 15
Cadillac , 84
Chevrolet , 854
Chrysler , 262
Citroën , 5055
Corvette , 21
Dacia , 319
Daewoo , 36
Daihatsu , 24
DeTomaso , 8
Dodge , 215
Ferrari , 55
Fiat , 2954
Ford , 4028
GMC , 41
Great Wall , 13
Grecav , 8
Honda , 205
Hummer , 37
Hyundai , 950
Infiniti , 31
Isuzu , 36
Jaguar , 229
Jeep , 541
Kia , 499
KTM , 20
Lada , 35
Lancia , 74
Land Rover , 1076
Landwind , 4
Lexus , 36
Ligier , 8
Lincoln , 24
Lotus , 8
Maserati , 39
Maybach , 7
Mazda , 437
Mercedes-Benz , 15344
MG , 45
MINI , 362
Mitsubishi , 460
Morgan , 8
Nissan , 1193
NSU , 7
Opel , 12104
Peugeot , 6575
Piaggio , 23
Plymouth , 6
Pontiac , 6
Porsche , 313
Proton , 5
Renault , 5018
Rover , 91
Saab , 68
Seat , 1726
Škoda , 2434
Smart , 420
Spyker , 2
Ssangyong , 160
Subaru , 47
Suzuki , 281
Talbot , 3
Tata , 55
Tesla , 22
Toyota , 784
Trabant , 6
Triumph , 2
TVR , 51
UAZ , 10
VW Volkswagen , 53323
Volvo , 686
Wartburg , 14
Wiesmann , 31
Yugo , 20
Zastava , 44

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 07:42
Linku:
Vetura , Gjilan

Golf 5

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 23:19
Linku:
Vetura , Prishtinë

VW Polo 1.6 TDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:25
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDi V6 Panorama

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 15:04 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 TDI , Viti 2014 DSG Automatic Model HighLine��

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 15:04 Vetura , Viti

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:04 Vetura , Therandë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 15:04 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN ME RKS KESH

80 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 15:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 15:03 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 15:03 Vetura , Viti

Golf 6 Plus 1.6 TDI 2013 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:03 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 15:03 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307 1.6 HDI naftsh

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:03 Vetura , Lipjan

��SHITET MERCEDES ML320 CDI BLEUTEC FACELIFT��

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Renegade i importuar nga Zvicra me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:03 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 15:03 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 15:00 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 14:57 Vetura , Shtërpcë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:57 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:57 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2021 R-LINE

39 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:57 Vetura , Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 14:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 14:52 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 14:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:50 Vetura , Prizren

Mercedes C 220 AMG-LINE•

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:44 Vetura , Fushë Kosovë

2013 passat 2.0 tdi

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2009 AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Vetura , Gjakovë

BMW 218D 2.0 150 PS ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Golf 7

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 2016

7 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:44 Vetura , Lipjan

Shitet caddy

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Bmw 530xd

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:44 Vetura , Lipjan

Shitet pikapi

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:43
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:43 Vetura , Ferizaj

Mercedes b klas ne rks 8 muj

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:42 Vetura , Prishtinë

Jaguar XF 3.0

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 14:40
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7 1.6 RKS

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Vetura , Prizren

Caddy 2005 1.9 pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:39 Vetura , Lipjan

Mercedes S350 4'matik 2011 presidencial km garantume

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Vetura , Lipjan

Mercedes A170 vaneo AUTOMATIK 2005 i doganuar

3 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI ME DOGAN HOMOLOGIM LEDA - 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 208 1.4HDI ME DOGAN 50.000km

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione