Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep vetura në shitje - Shpallje për vetura në shitje në Kosovë

Acura , 1378
Aixam , 414
Alfa Romeo , 564
Alpina , 366
Artega , 176
Asia Motors , 102
Audi , 12331
BAIC , 20
Bentley , 65
BMW , 10201
Brilliance , 24
Bugatti , 66
Buick , 11
Cadillac , 61
Chevrolet , 522
Chrysler , 89
Citroën , 3188
Corvette , 16
Dacia , 244
Daewoo , 14
Daihatsu , 10
DeTomaso , 8
Dodge , 142
Ferrari , 52
Fiat , 1496
Ford , 2474
GMC , 29
Grecav , 5
Honda , 123
Hummer , 15
Hyundai , 539
Infiniti , 19
Isuzu , 16
Jaguar , 162
Jeep , 269
Kia , 262
KTM , 16
Lada , 20
Lancia , 43
Land Rover , 800
Landwind , 3
Lexus , 31
Ligier , 6
Lincoln , 12
Lotus , 8
Maserati , 39
Maybach , 6
Mazda , 194
Mercedes-Benz , 10717
MG , 35
MINI , 246
Mitsubishi , 275
Morgan , 8
Nissan , 602
NSU , 7
Opel , 6728
Peugeot , 3693
Piaggio , 16
Plymouth , 1
Pontiac , 3
Porsche , 278
Proton , 4
Renault , 2312
Rover , 62
Saab , 15
Seat , 1285
Škoda , 2030
Smart , 192
Spyker , 2
Ssangyong , 31
Subaru , 45
Suzuki , 198
Talbot , 3
Tata , 39
Tesla , 24
Toyota , 417
Trabant , 6
Triumph , 2
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 36974
Volvo , 475
Wartburg , 9
Wiesmann , 27
Yugo , 20
Zastava , 38
Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të veturave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë model veturash si Mercedes C220, Audi A4, Audi A6 apo Audi A3.
Sot 12:59
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura Mercedes CLS

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:12
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 04:51
Linku:
Vetura , Gjakovë

Shitet Peugeot Partner 1.6 D pikup Kombi me frigorifer

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48
Linku:
Shitorja Vetura , Prizren

VW Polo 1.6 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
04 Dhj 21:48
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet c5 2009 2.0 dizel 136ps 6 shpejtsi

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 13:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:12 Shitorja Vetura , Therandë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

12 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:12 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:12 Shitorja Vetura , Rahovec

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:12 Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 13:12 Vetura , Kastriot

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:12
Linku:
Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Zafira Tourer C 1.4 NET,Benzin

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:12 Shitorja Vetura , Gjilan

Audi A3 SB 1.4 TFSI,S-Line,Benzin

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:12 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Logan MCV TCe 90

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:12 Vetura , Lipjan

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:11 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Lodgy 1.2 Benzin,laureate

4 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:11 Shitorja Vetura , Gjilan

Citroen C3 1.0i,Benzin

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:11 Vetura , Gjakovë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7��

55 555 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:11 Shitorja Vetura , Klinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:11 Shitorja Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

38 349 888 028 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:11 Vetura , Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:10 Vetura , Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:10 Vetura , Ferizaj

BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:10 Vetura , Drenas

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 Vetura , Viti

Ipet Depo me qera

4 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:10 Vetura , Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:10 Vetura , Deçan

��BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

49 699 968 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:10 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:10 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:10 Vetura , Lipjan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:10 Shitorja Vetura , Pejë

AUTO 1..BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA������������

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:10 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:10 Vetura , Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:10 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:10 Vetura , Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:09 Vetura , Prishtinë

OPEL ANTARA 4x4 2.0 CDTI 104*** KM AUTOMATIK RKS ����

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:09 Vetura , Artanë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE SJU DUHEN NE TER KOSOVEN

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:09 Shitorja Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.3 CDI Ecotec

8 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:09 Vetura , Deçan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 Vetura , Dardanë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA ��LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:08 Vetura , Prishtinë

Bmw X6 M50d 2013 M-Performance i doganuar Face/Lift

21 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 BI-TDI 3X S-LINE 326 PS QUATRO E DOGANUAR RKS

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:08 Vetura , Gjilan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Rks Defk Aksident Pa Dogan Viti 2000-2016

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:08 Vetura , Prishtinë

AUTO-PJES”LENTI “ BEJM SHITJEN E GJITHA PJESVE ��BMW��AUDI��

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Zbuloni ofertat më të mira për vetura në shitje Kosovë


Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Nëse jeni në kërkim të një veture në Ferizaj, Prishtinë, Gjilan, apo Prizren, mos kërkoni më larg! Përdorni “merrjep vetura Ferizaj”, “merrjep vetura Prishtine”, “merrjep vetura Gjilan”, “merrjep vetura Prizren”,”merrjep vetura Peje” si fjalë kyçe për të shqyrtuar opsionet për vetura në shitje Prizren dhe në këto zona të veçanta.

Merrjep është destinacioni juaj përfundimtar për gjetjen e automjeteve të shkëlqyera në këto qytete. Pavarësisht nëse jeni blerës i parë, po përmirësoni mjetin tuaj aktual, ose thjesht po shfletoni mundësitë, ne kemi kujdesur për ju.

Gjej veturaneshitje me çmime konkuruese


Në MerrJep, ju keni mundësinë për të gjetur vetura në shitje me çmime konkuruese që përshtaten buxhetin tuaj. Nëse jeni në kërkim për të blerë vetura të lira në shitje apo vetura të përdorura Përdorni këto fjalë kyçe: “vetura ne shitje 1000 euro”, “vetura ne shitje 2000 euro” apo specifika të tjera sipas kërkesave tuaja.

Përveç që mund të gjeni vetura të lira në shitje, ju gjithashtu mund të gjeni edhe kompani apo auto sallone që ofrojnë vetura me këste në shpalljet e tyre për shes blej vetura.

Mjafton të shfletoni faqen merrjep.com vetura për të parë shpallje për vetura në shitje automatik Kosove, vetura manual, me dogane apo pa dogane me çmime shumë të volitshme në tregun e veturave në Kosovë dhe jashtë vendit.

Shisni veturën tuaj shpejtë me MerrJep


Në një treg ku kërkimet "merrjep kosova vetura", “ merr e jep vetura” dhe "merrjep vetura kosove" janë kërkime të zakonshme, rrisni shanset e një shitjeje të shpejtë duke paraqitur veturën tuaj në mënyrën më të mirë.

Kapni foto të bukura, krijoni një përshkrim tërheqës duke përdorur fjalë kyçe si “vetura në shitje urgjent”, "gjirafa vetura" për të rritur dukshmërinë, caktoni një çmim konkurrues dhe jini të përgjigjshëm ndaj pyetjeve të blerësve potencialë.

Merrjep.com vetura është rruga juaj më e shpejtë për t’ju lidhur me blerës të interesuar të veturave në Kosovë. Mos humbni rastin për të kaluar me shpejtë në rrugën e shitjes së makinës suaj - regjistroni shpallje sot në Merrjep.com!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione