Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 683
Aixam , 217
Alfa Romeo , 154
Alpina , 127
Artega , 37
Audi , 1391
BAIC , 10
Bentley , 24
BMW , 1077
Bugatti , 23
Buick , 4
Cadillac , 25
Chevrolet , 4
Chrysler , 4
Citroën , 110
Corvette , 7
Dacia , 40
Daewoo , 5
Daihatsu , 3
DeTomaso , 3
Dodge , 6
Ferrari , 18
Fiat , 89
Ford , 163
GMC , 5
Grecav , 2
Honda , 17
Hummer , 1
Hyundai , 54
Infiniti , 4
Isuzu , 5
Jaguar , 19
Jeep , 20
Kia , 65
KTM , 7
Lada , 6
Lancia , 6
Land Rover , 68
Lexus , 20
Lincoln , 5
Lotus , 2
Maserati , 10
Maybach , 3
Mazda , 10
Mercedes-Benz , 1153
MG , 5
MINI , 18
Mitsubishi , 33
Morgan , 1
Nissan , 50
NSU , 5
Opel , 306
Peugeot , 165
Piaggio , 6
Pontiac , 1
Porsche , 26
Renault , 153
Rover , 5
Saab , 1
Seat , 54
Škoda , 190
Smart , 10
Ssangyong , 1
Subaru , 5
Suzuki , 43
Tata , 4
Tesla , 14
Toyota , 38
TVR , 18
UAZ , 2
VW Volkswagen , 3031
Volvo , 50
Wartburg , 5
Wiesmann , 7
Yugo , 9
Zastava , 15

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

08 Sht 15:55
Linku:
Vetura , Viti

Mercedes-Benz E350 4 Matic AMG LINE

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:12
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Renault Clio 1.5 dci Model 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:23
Linku:
Vetura , Pejë

BMW X1 2018 2.0

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:22
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi Q3 2019-S Line

38 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 10:23
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat Variant

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 17:36 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 17:36 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 17:36 Vetura , Prizren

��AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA LLOJET E BMW AUDI MERCEDES VW

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 17:36 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 17:36 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 17:35 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 17:35 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 17:35 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 17:35 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 17:35 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 17:35 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 17:35 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 17:34 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 17:32 Vetura , Pejë

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 17:29 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 2.0 TDI DSG 12/2019 Facelift 103mi km Digjital

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:29 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0tdi 2018 pa dogan

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:29 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 TDI S-Tronik Sedan Facelift 193mi km

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:28 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDi Dizle Hybrit Quattro

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 118D Viti 2017 Mpaket Full Extra Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q5 4.0 Tdi Automatik Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q5 2.0 Tdi 3xSline DSG Viti 2017 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 1.6 Tdi Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838 848 +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6 Hdi Picasso Automatik Viti 2018 Me Dogan +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:18 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW ARTEON 2.0TDI DSG •R LINE•

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:08 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW ARTEON 2.0TDI 2019 DSG •R LINE•

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 17:08 Shitorja Vetura , Ferizaj

AUDI A3 35TDI 2.0 •S TRONIC• 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 308 1.5D 8G TRONIC •ALLURE•

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW T-ROC 2.0TDI 4MOTION 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 3008 2.0BlueHDI •GT LINE•

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW TIGUAN 2.0TDI 4MOTION 2019 •HIGHLINE•

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0TDI MATRIX 2020 •EXCLUSIVE•

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW TIGUAN 2.0TDI DSG •R LINE• 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:04 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Logan MCV TCe 90

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:04 Shitorja Vetura , Gjilan

Peugeot 208 1.2i,STT Benzin

7 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:02 Vetura , Prizren

Golf 7 Sportvan Facelift

15 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:02 Shitorja Vetura , Gjilan

Fiat Doblo 1.6 MJ,Dizel

6 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:00 Vetura , Pejë

FIAT 500 Automatik / Panoram 1.2 Benzin

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:54 Vetura , Gjilan

Golf 7

15 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:42 Vetura , Prishtinë

Vw Arteon 2.0 Tdi DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E KLASS 220 CDI BLUTEC VP 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 3.0 TDI QUATRRO MATRIX PANO 2018

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:40 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 3.0TDI QUATTRO MATRIX PANO 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:40 Vetura , Prishtinë

AUDI Q8 50TDI S_LINE 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

Vw Golf 7 Sportsvan 2.0 Tdi DSG Pano 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 40 TDI AUTOMATIC 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione