Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 609
Aixam , 177
Alfa Romeo , 113
Alpina , 100
Artega , 21
Audi , 945
BAIC , 8
Bentley , 19
BMW , 753
Bugatti , 23
Buick , 4
Cadillac , 20
Chevrolet , 2
Chrysler , 4
Citroën , 60
Corvette , 7
Dacia , 20
Daewoo , 3
Daihatsu , 2
DeTomaso , 3
Dodge , 3
Ferrari , 17
Fiat , 77
Ford , 91
GMC , 4
Grecav , 1
Honda , 14
Hummer , 1
Hyundai , 43
Infiniti , 3
Isuzu , 3
Jaguar , 9
Jeep , 16
Kia , 58
KTM , 6
Lada , 5
Lancia , 6
Land Rover , 49
Lexus , 18
Lincoln , 5
Lotus , 2
Maserati , 5
Maybach , 3
Mazda , 4
MG , 4
MINI , 15
Mitsubishi , 21
Morgan , 1
Nissan , 36
NSU , 5
Opel , 216
Peugeot , 69
Piaggio , 6
Pontiac , 1
Porsche , 16
Renault , 107
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 42
Škoda , 114
Smart , 10
Ssangyong , 1
Subaru , 3
Suzuki , 39
Tata , 3
Tesla , 14
Toyota , 33
TVR , 14
UAZ , 2
VW Volkswagen , 2037
Volvo , 38
Wartburg , 5
Wiesmann , 7
Yugo , 6
Zastava , 13

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

28 Sht 16:37
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shkoda Fabia, 5J 1.0 _prodhuar 2020

11 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:27
Linku:
Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 2018 - AUTOMATIKE - RKS

13 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 JOIN 1.6 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 11:15
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 10:36 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 10:36 Vetura , Lipjan

Shes goma me gjith bandasha 175 65 14

60 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:36 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 10:36 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 10:35 Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 2.0 40 TDI QUATTRO AUTOMATIK VIRTUAL COCKPIT DIGITAL

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:33 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 10:29 Vetura , Gjilan

Audi A6 40TDI diezel/hybrid

38 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:26 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:25 Vetura , Viti

Radio per GOLF7, Golf 4 universale etj

1 234 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:25 Vetura , Viti

shes 4copa vollana PASSAT,GOLF7(F1)Audi -shiko fotot

1 234 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:25 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:25 Vetura , Viti

Shiten chip tuning per: Audi bmw volvo vw reno

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:17 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

10 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Vetura , Mitrovicë

TIGUAN 2.0 TDI DSG VITI 2020

26 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:06 Vetura , Vushtrri

-GOLF 7.5 1 6 TDI -AUTOMATIC 7 shpejtesi -Face lift m

13 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:05 Vetura , Pejë

Mercedes E220d 4Matic viti 2018 pa dogan

11 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:04 Vetura , Prishtinë

Shitet VW T-ROC 2.0 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:04 Vetura , Prishtinë

Shitet VW T-Roc 2.0 TDI DSG

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:04 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura VW T-ROC 2.0 TDI DSG

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:01 Vetura , Fushë Kosovë

Shiten 2x Touran 2.0 TDI DSG 2019

17 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:59 Vetura , Ferizaj

Shes Audi Q5 Matrix 3.0 S_Line 286 ps

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 Vetura , Artanë

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:44 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel Astra 2019, 110 000 km

11 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:42 Vetura , Prishtinë

SHITET VW JETTA 1.4 TSI DSG 8 SHPEJTESI 2019

15 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:42 Vetura , Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Ateca 1.6 dsg diesel me dogane, super gjendje!

17 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Vetura , Prishtinë

E-220 d , 70 mijë km, viti-2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:42 Vetura , Lipjan

Golf 7.5 GTD 2.0TDI Automatik Facelift 2018

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:37 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL GRANDLANDX 2020 2.0 CDTI

21 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:21 Vetura , Viti

Passat 2.0 TDI 2018 Automatik 140 mij KM me Dogan t’paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:18 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI..Quattro..Stronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 Vetura , Viti

BMW 730 X-Drive 2018 M_Packet 124 mij KM nga Zvicrra

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:13 Vetura , Gjilan

Fellne me goma

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:11 Vetura , Gjilan

DACIA STEP-WAY 117km 2018 1.5 DIZEL

8 950 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:08 Vetura , Prizren

Audi A5 2.0 TDi 190ps Quattro

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:06 Vetura , Prizren

Vw Arteon 2.0 TDI DSG7 2019 Viti

24 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:05 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDi HYBRIT DIEZEL Quattro Matrix

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:02 Vetura , Viti

BMW 730 X-Drive 2019 M_Packet me 83 mij KM (ngjyrë perla)

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:02 Vetura , Viti

BMW 520 Diesel 2018 Automatik ///M_Packet me Dogan t’paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:58 Vetura , Viti

Mercedes E 220 CDI 2019 Automatik 9G-Tronic Digital

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:41 Vetura , Prishtinë

QMIMI PER CASH

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel ASTRA K 2018 nga Zvicrra

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:44 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2021 R-LINE

39 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:37 Vetura , Ferizaj

Capture

17 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 00:02 Vetura , Prishtinë

Peugeot 308 1.6d Automatik Viti 2018

12 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:01 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 50 TDI QUATTRO 3xSline I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione