Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 353
Aixam , 78
Alfa Romeo , 51
Alpina , 32
Artega , 8
Audi , 331
BAIC , 5
Bentley , 8
BMW , 317
Bugatti , 12
Buick , 2
Cadillac , 4
Chevrolet , 1
Chrysler , 2
Citroën , 19
Corvette , 4
Dacia , 3
Daewoo , 2
Daihatsu , 1
DeTomaso , 2
Dodge , 1
Ferrari , 8
Fiat , 33
Ford , 33
GMC , 4
Honda , 5
Hummer , 1
Hyundai , 8
Infiniti , 1
Isuzu , 2
Jaguar , 4
Jeep , 9
Kia , 33
KTM , 3
Lada , 1
Land Rover , 14
Lexus , 3
Lincoln , 1
Lotus , 1
Maybach , 3
Mazda , 3
MG , 3
MINI , 4
Nissan , 11
NSU , 2
Opel , 96
Peugeot , 29
Pontiac , 1
Porsche , 4
Renault , 41
Rover , 1
Seat , 13
Škoda , 22
Smart , 5
Subaru , 1
Suzuki , 11
Tata , 1
Tesla , 8
Toyota , 19
TVR , 7
UAZ , 1
Volvo , 13
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 3
Zastava , 8

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 11:52 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 11:51 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 11:48 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:13 Vetura , Prishtinë

Golf 8

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

Blej gjitha llojet e veturave 500-3.000€ 049898744

1 234 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:19 Vetura , Pejë

German Spitz

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:55 Vetura , Gjakovë

(BLEJM VETURAT NGA NORVEGJIA GJERMANIA DEFEKT PA DEFEKT

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:55 Vetura , Artanë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

8 888 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:54 Vetura , Dragash

SHARRI.ME DOGAN PA DOGAN NGA NORVEGJIA GJERMANIA KS DEFEKT

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:48 Vetura , Prishtinë

E-220 d , 70 mijë km, viti-2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 19:05 Vetura , Prishtinë

HYBRID+ DiZELL Audi 40 TDi A4 Avant 2020 (Facelift) me dogan

33 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:02 Vetura , Prishtinë

A4 Modeli fundit i posa Regjistrum RKS

38 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:40 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura gjitha llojet 500-3.000 euro ��

1 234 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:35 Shitorja Vetura , Prizren

Skoda Fabia 1.0 Benzin

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:00 Vetura , Prizren

Obd 2 shi

75 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:15 Vetura , Skenderaj

Shes Qep

123 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:23 Vetura , Mitrovicë

PSQYRE NDIHMSE

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:11 Vetura , Mitrovicë

TIGUAN 2.0 TDI DSG VITI 2020

26 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes EQE 350 4Matik

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 12:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF VIII 2.0

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B 2020 2.0 CDTI AUTOMATIK

21 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:34 Vetura , Mitrovicë

Shitet

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:32 Vetura , Pejë

Shitet trigeri per kafter sprinter viti 2007

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:31 Vetura , Artanë

fdgfdgfdg

456 666 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:30 Vetura , Prishtinë

Golf 8 2.0 TDI UNITED 2020 RKS

25 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:18 Vetura , Mitrovicë

Shitet

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:39 Vetura , Prishtinë

VOLKSWAGEN T ROC

21 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:36 Vetura , Viti

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

2 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:34 Vetura , Prizren

Golf 8 DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Sht 22:35 Vetura , Prishtinë

Rent a car besi

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 19:43 Vetura , Prizren

��AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA LLOJET E BMW AUDI MERCEDES VW

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
21 Sht 19:43 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
21 Sht 19:42 Vetura , Shtime

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
21 Sht 19:21 Vetura , Malishevë

Shes golf 8 2021 model active

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Sht 18:42 Vetura , Gjilan

Fellne për Xhip Land Rover 225-55-R17

380 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 18:04 Vetura , Prizren

Golf 8 2.0 TDI Viti 2020 Me Dogan

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 17:35 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
21 Sht 17:34 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
21 Sht 17:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0TDI MATRIX 2020 •EXCLUSIVE•

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Sht 16:15 Vetura , Vushtrri

Shitet Gollf 8. 044-152-548, 048-400-877

123 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 12:36 Vetura , Ferizaj

Auto per femi

120 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 12:12 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
21 Sht 12:02 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJVE❌

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 11:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A5 2.0 TDI 3X-SLINE AUTOMATIK VITI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 11:58 Shitorja Vetura , Vushtrri

GOLF 8 2.0 TDI DSG STYLE EXCLUSIVE IQ LIGHT 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Sht 11:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN ALLSPACE 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 11:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI 3X-RLINE 4MOTION 190 PS DIGITAL 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 09:35 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 8 GTE 2021 38.000 km

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Sht 09:15 Vetura , Gjilan

Tesla Model 3 Performance 513PS dual motor-Carbon 2022

54 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione