Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 113
Aixam , 22
Alfa Romeo , 11
Alpina , 9
Artega , 2
Audi , 126
BAIC , 4
Bentley , 3
BMW , 105
Bugatti , 5
Buick , 1
Cadillac , 3
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Citroën , 6
Corvette , 2
Dacia , 1
Daewoo , 1
Ferrari , 2
Fiat , 17
Ford , 11
GMC , 1
Honda , 1
Hyundai , 5
Jaguar , 2
Jeep , 3
Kia , 19
KTM , 1
Lexus , 5
Lotus , 1
Mazda , 2
MG , 1
MINI , 1
Nissan , 4
NSU , 1
Opel , 29
Peugeot , 17
Porsche , 2
Renault , 18
Rover , 1
Seat , 4
Škoda , 10
Smart , 1
Suzuki , 9
Tesla , 7
Toyota , 15
TVR , 3
Volvo , 5
Yugo , 1
Zastava , 1

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

01 Tet 16:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shkoda Fabia, 5J 1.0 _prodhuar 2020

11 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 15:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 15:47 Shitorja Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

38 349 888 028 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 15:47 Shitorja Vetura , Therandë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

12 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 15:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 15:47 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 15:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 15:44 Vetura , Prishtinë

Mercedes EQE 350 4Matik

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:09 Vetura , Prizren

VW GOLF 8 2.0 TDI Automatik Me Dogan 91xxx Km ( Ndrrohet )

31 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2021 STYLE

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:50
Linku:
Vetura , Gjilan

Captur 2021 1.3/Benzin 140HP

19 000 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:49
Linku:
Vetura , Gjilan

Captur 2021 1.3/Benzin 140HP

19 000 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:47 Vetura , Ferizaj

Shes kalda per pelet 35 kw .

1 450 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:43 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2021 R-LINE

39 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:05 Vetura , Prizren

Obd 2 shi

75 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF VIII 2.0

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
I zënë
Sot 11:03 Vetura , Prishtinë

Shitet Goma Rezver Golf 8

110 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:53 Shitorja Vetura , Vushtrri

GOLF 8 2.0 TDI DSG STYLE EXCLUSIVE IQ LIGHT 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:50 Vetura , Viti

Ipet Depo me qera

4 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:34 Vetura , Skenderaj

Shes Qep

123 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

Tiguan

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN ALLSPACE 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:57 Vetura , Prizren

Alfa romeo logo

11 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:18 Vetura , Gjilan

Fellne me goma

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:33 Vetura , Vushtrri

KIA RIO

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:31 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto A/T | 2023 | 1.2 MPI | Benzin |

17 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:25 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 2008 1.5 DCI AUTOMATIK ALURE PACK

25 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:17 Vetura , Mitrovicë

Branik per GOLF 5 TDI -GTI Look

300 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:16 Vetura , Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll me goma vere

330 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:18 Vetura , Prishtinë

Lexus Es 300h 2021

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:18 Vetura , Prishtinë

Lexus es 300h 2021 benzin hybrid

19 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:18 Vetura , Prishtinë

Lexus Es 300 h

19 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:35 Vetura , Gjilan

Tesla Model 3 Performance 513PS dual motor-Carbon 2022

54 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 06:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
02 Tet 17:04 Vetura , Pejë

Shitet trigeri per kafter sprinter viti 2007

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 13:37 Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura 200 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 07:52 Vetura , Prishtinë

Toyota RAV 4 2022

Viti: 2022
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 00:45 Vetura , Gjilan

Shiten makinat per dyer dhe dritare boj ndrrim

18 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Tet 00:27 Vetura , Kaçanik

Shitet

23 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Tet 19:05 Vetura , Viti

Kreveta nga druri me Jogi Aloevera

60 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 16:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shkoda Fabia, 5J 1.0 _prodhuar 2020

11 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 16:34 Vetura , Gjakovë

(BLEJM VETURAT NGA NORVEGJIA GJERMANIA DEFEKT PA DEFEKT

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 10:45 Vetura , Dragash

SHARRI.ME DOGAN PA DOGAN NGA NORVEGJIA GJERMANIA KS DEFEKT

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 10:45 Vetura , Gjilan

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

660 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 10:44 Vetura , Besianë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 23:43 Vetura , Prishtinë

Golf 8 2.0 TDI Automatik Active i Doganuar 2023

35 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 23:26 Vetura , Prizren

Citroen

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Sht 12:11 Vetura , Mitrovicë

PSQYRE NDIHMSE

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 12:02 Vetura , Ferizaj

Renault Captur 1.3b 2022 049-378-378

21 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione