Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 46
Aixam , 5
Alpina , 3
Audi , 48
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 27
Bugatti , 2
Cadillac , 3
Chrysler , 1
Citroën , 2
Fiat , 6
Ford , 1
Hyundai , 3
Jaguar , 2
Jeep , 1
Kia , 10
KTM , 1
Lexus , 1
NSU , 1
Opel , 5
Peugeot , 4
Renault , 6
Rover , 1
Seat , 2
Škoda , 1
Suzuki , 1
Tesla , 4
Toyota , 3
TVR , 2
Volvo , 2
Zastava , 1

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 18:11 Vetura , Mitrovicë

Branik per GOLF 5 TDI -GTI Look

300 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:41 Vetura , Prizren

Obd 2 shi

75 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:28 Vetura , Pejë

Shitet trigeri per kafter sprinter viti 2007

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:22 Vetura , Malishevë

Golf 8 TDI DSG 73km veq me dogan i ri����

3 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 16:46 Vetura , Gjilan

Tesla Model 3 Performance 513PS dual motor-Carbon 2022

54 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:43 Vetura , Skenderaj

Shes Qep

123 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:08 Vetura , Gjilan

Shiten makinat per dyer dhe dritare boj ndrrim

18 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:08 Vetura , Pejë

GLB 200 d 4Matic 8G-DCT AMG Line

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 19:55 Vetura , Gjakovë

(BLEJM VETURAT NGA NORVEGJIA GJERMANIA DEFEKT PA DEFEKT

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 13:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes EQE 350 4Matik

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Sht 10:31 Vetura , Artanë

fdgfdgfdg

456 666 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 19:43 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 12:36 Vetura , Ferizaj

Auto per femi

120 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 07:10 Vetura , Vushtrri

Fellga

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 04:36 Vetura , Ferizaj

Audi A4 40TDI 2022 Quattro

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 13:11 Vetura , Prishtinë

Kia Stonic 6A/T | 2023 | 1.4 DPI | Benzin |

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 13:08 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto A/T | 2023 | 1.2 MPI | Benzin |

17 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 13:08 Vetura , Prishtinë

Kia Sportage Ex Motion 7DCT | 2023 | 1.6 T-GDI | Benzin |

36 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 13:06 Vetura , Prishtinë

Kia Xceed A/T | 2023 | 1.5 T-GDI | Benzin | 7DCT

29 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 10:39 Vetura , Fushë Kosovë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 09:16 Vetura , Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 08:33 Vetura , Prizren

Alfa romeo logo

11 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 12:45 Vetura , Vushtrri

Grill per pjekjen e pulave

900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 13:34 Vetura , Prizren

Mercedes Pa dogan

700 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Sht 13:26 Vetura , Prizren

Mercedes Automatik pa dogan

700 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Sht 19:31 Vetura , Viti

Renault

4 200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Sht 18:15 Vetura , Fushë Kosovë

Shiten krevetat

350 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 06:06 Vetura , Dardanë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2022
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Sht 19:44 Vetura , Lipjan

Shes gomat 215,75,15

375 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Sht 12:48 Vetura , Mitrovicë

Passat B5 1.9 TDI RKS 292*** Km

3 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 09:43 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 35 TDI SEDAN I DOGANUAR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 19:02 Vetura , Prishtinë

Shitetn fellnet audi 255/55/19 te reja pa perdor

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 09:05 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet qymyri me thas iterur i vjetshit

2 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 09:00 Vetura , Besianë

Jzjsjsjsd

12 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 08:06 Vetura , Vushtrri

grill+ kjoska

1 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 23:05 Vetura , Prizren

Tenda, tavolina , karrika dhe dekore

35 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 18:28 Vetura , Prishtinë

Shiten zingjiret e qafes dhe vothet te ri

25 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 16:31 Vetura , Lipjan

Biciklet 045274161

20 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 15:11 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2022

Viti: 2022
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Sht 14:35 Vetura , Prishtinë

Qen i humbur - shperblim nese gjindet

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 08:00 Vetura , Gjilan

Mercedes GLE 400d

97 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 07:59 Vetura , Besianë

Temporibus neque magnam doloremque voluptates cum minus quo

237 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 07:49 Vetura , Prishtinë

Test

2 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 07:43 Vetura , Prishtinë

Test

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 22:01 Vetura , Therandë

Golf 2

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2023
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 09:36 Vetura , Drenas

Shiten urgjent

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 22:48 Vetura , Ferizaj

Opel astra 1.7 Gjerman

750 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Sht 18:29 Vetura , Prishtinë

Shes pikapin shumm i mir opel

1 700 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 15:57 Vetura , Prishtinë

Tesla Model Y

47 990 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Sht 07:30 Vetura , Prizren

Shiten Felgat Pezhojes Reno Citroen

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione