Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 296
Aixam , 56
Alfa Romeo , 1515
Alpina , 53
Artega , 24
Audi , 21455
BAIC , 2
Bentley , 25
BMW , 16757
Brilliance , 11
Bugatti , 18
Buick , 22
Cadillac , 90
Chevrolet , 778
Chrysler , 531
Citroën , 6923
Corvette , 14
Dacia , 236
Daewoo , 310
Daihatsu , 142
DeTomaso , 1
Dodge , 175
Ferrari , 12
Fiat , 7945
Ford , 9012
GMC , 50
Great Wall , 16
Grecav , 7
Honda , 375
Hummer , 37
Hyundai , 1576
Infiniti , 33
Isuzu , 104
Jaguar , 317
Jeep , 1091
Kia , 1049
KTM , 11
Lada , 151
Lancia , 259
Land Rover , 1527
Landwind , 2
Lexus , 26
Lifan , 1
Ligier , 2
Lincoln , 53
Lotus , 6
Maserati , 26
Maybach , 7
Mazda , 1033
Mercedes-Benz , 33483
MG , 45
MINI , 678
Mitsubishi , 1335
Morgan , 6
Nissan , 2285
NSU , 8
Opel , 32332
Peugeot , 10380
Piaggio , 25
Plymouth , 6
Pontiac , 22
Porsche , 278
Proton , 13
Renault , 11898
Rover , 375
Saab , 150
Seat , 3144
Škoda , 2623
Smart , 836
Spyker , 2
Ssangyong , 180
Subaru , 81
Suzuki , 666
Talbot , 5
Tata , 63
Tesla , 13
Toyota , 1291
Trabant , 7
Triumph , 1
TVR , 27
UAZ , 9
VW Volkswagen , 98001
Volvo , 1146
Wartburg , 9
Wiesmann , 11
Yugo , 95
Zastava , 108

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 16:44
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz E 220 Cdi Avangarde

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:35
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 2 Gran Tourer shitet

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:53
Linku:
Vetura , Pejë

Mitsubishi Outlander 4x4 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 08:55
Linku:
Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 20:23
Linku:
Vetura , Vushtrri

Golf 7 2.0

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:46 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 22:46 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 22:45 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 22:45 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 22:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 21:59 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:59 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:59 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura Te Aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:59 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:58 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:58 Vetura , Therandë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:58 Vetura , Prishtinë

Shes pjesë Mercedes Vaneo A Class 170 cdi

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:52 Vetura , Prishtinë

Passat CC 2013 bluemotion

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 21:52
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:51 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:51 Shitorja Vetura , Gjakovë

SEAT IBIZA 1.6TDI FR SPORT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:44 Vetura , Prishtinë

Shitet VW T-ROC 2.0 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:42 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

BMW 520i M- PAKET FULL I DOGANUAR 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:40 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 Vetura , Prishtinë

shes Opel Vectra B 2.0 Dizell Rks

1 690 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:17 Vetura , Pejë

Golf 7 2013

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 Vetura , Vushtrri

Shitet Audi A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:11 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:07 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet vetura

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 Vetura , Prishtinë

Renault Clio

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 Vetura , Ferizaj

Seat Ibiza 1.6 TDI Me Dogan te Paguar

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 Vetura , Prishtinë

Fiat doblo 1.9jtd 2003 rks

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:59 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI DsG BMT

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:58 Vetura , Prishtinë

Mercedes A170cdi model 2000 rks 10muj

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:58 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0tdi 2018 pa dogan

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0TDI 2011 RKS

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.3cdti 2008 rks 2muj

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:57 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0tdi 2014 me dogan rks 1vit

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0tdi Automatic 2016 rks 6muj

13 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:56 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:48 Vetura , Prizren

Alfa romeo 147

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:48 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODELI COSMO RKS 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:48 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.




Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione