Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 228
Aixam , 37
Alfa Romeo , 1410
Alpina , 32
Artega , 15
Audi , 20119
BAIC , 3
Bentley , 17
BMW , 15645
Bugatti , 13
Buick , 15
Cadillac , 53
Chevrolet , 605
Chrysler , 471
Citroën , 6379
Corvette , 7
Dacia , 174
Daewoo , 241
Daihatsu , 110
DeTomaso , 1
Dodge , 141
Ferrari , 11
Fiat , 7209
Ford , 7851
GMC , 38
Great Wall , 11
Grecav , 7
Honda , 309
Hummer , 22
Hyundai , 1402
Infiniti , 28
Isuzu , 92
Jaguar , 279
Jeep , 967
Kia , 923
KTM , 10
Lada , 62
Lancia , 225
Land Rover , 1340
Landwind , 1
Lexus , 14
Lifan , 1
Ligier , 1
Lincoln , 33
Lotus , 6
Maserati , 13
Maybach , 5
Mazda , 947
Mercedes-Benz , 31332
MG , 36
MINI , 597
Mitsubishi , 1194
Morgan , 3
Nissan , 1998
NSU , 7
Opel , 30384
Peugeot , 9674
Piaggio , 18
Plymouth , 6
Pontiac , 17
Porsche , 224
Proton , 12
Renault , 10888
Rover , 342
Saab , 135
Seat , 2944
Škoda , 2463
Smart , 632
Spyker , 1
Ssangyong , 164
Subaru , 67
Suzuki , 488
Talbot , 5
Tata , 43
Tesla , 7
Toyota , 1143
Trabant , 5
TVR , 22
UAZ , 6
VW Volkswagen , 92335
Volvo , 1054
Wartburg , 5
Wiesmann , 11
Yugo , 43
Zastava , 47

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 11:19
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 16:16
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW X1

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:11
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 11:40 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 2018 - AUTOMATIKE - RKS

13 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Vetura , Mitrovicë

Saab Disel 2.2(motorri fabrikisht i opel)

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:40 Vetura , Gjakovë

i BLEJM VETURAT ME AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:39 Vetura , Mitrovicë

Opel Vectra GTS 2.2 DTI RKS

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw F31 2.0D 150 Ps Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 11:39
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 1.4 B 2013 FULL EXTRA

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:39 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307 1.6 HDI naftsh

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:38 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW 530D (X-DRIVE 4x4)

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:36 Vetura , Lipjan

Polo 1.4TDI Allstar R-Line Viti: 2016 Km: 147.000

9 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:36 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 50 TDI QUATTRO 3xSline I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:36 Vetura , Prishtinë

Seat Ibiza 1.6 tdi - RKS - viti - 2012

6 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 Vetura , Ferizaj

Tiguan 2.0 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:35 Vetura , Prishtinë

BMW X1 - X DRIVE - AUTOMATIK - VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 Vetura , Gjakovë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Renegade i importuar nga Zvicra me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 Vetura , Besianë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM 2007

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:33 Vetura , Fushë Kosovë

Vw Caddy 1.9TDI RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Vetura , Mitrovicë

Touran 2.0 Tdi Automatik Dsg,Navi,Acc Senzora

145 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 Vetura , Ferizaj

Ford connect

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Vetura , Ferizaj

Ford connect

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Vetura , Ferizaj

Ford Connect

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Vetura , Viti

Golf 6 1.6 TDI 2010 Manual RKS 11 MUJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:28 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:26 Vetura , Ferizaj

Toyota Aygo 2016 ����

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:26 Vetura , Ferizaj

Citroen C3 1.4HDi AUTOMATIK

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:25 Vetura , Rahovec

skoda

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

VW PASAT CC 2.0 TDI V.P 2014 DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Vetura , Ferizaj

Polo 1.6 TDI * EDITION* 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Vetura , Prishtinë

Shitet Toka f sh zllash vend ideal pre villa

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:23 Vetura , Prishtinë

Shitet Reno Clio 1.5 Dizell 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:23 Vetura , Drenas

Golf 7 pa dogan shitet ndrrohet

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes B Class 2.0 Dizell Manual

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa Ecoflex 1.3 Cdti 146Km

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:20 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:20 Vetura , Prishtinë

Opel Insigna pa dogan- Anglez- E Re

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:20 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira Pa Dogan 1.9 Cdti e re Gjendje

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:19
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:18 Vetura , Drenas

Mercedes e class 220 cdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:13 Vetura , Prishtinë

Vw jetta 1.9 TDI DSG

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:13 Vetura , Prishtinë

Golf 5 2.0 TDI DSG.

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:13 Vetura , Vushtrri

T4 Viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:13 Vetura , Gjilan

BMW 120d xDrive(4x4)AUTOMATIC����Me Dogan.

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione