Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 216
Aixam , 37
Alfa Romeo , 1343
Alpina , 30
Artega , 14
Audi , 19330
BAIC , 2
Bentley , 16
BMW , 15025
Bugatti , 13
Buick , 8
Cadillac , 46
Chevrolet , 549
Chrysler , 434
Citroën , 6019
Corvette , 7
Dacia , 142
Daewoo , 193
Daihatsu , 104
DeTomaso , 1
Dodge , 128
Ferrari , 10
Fiat , 6752
Ford , 7350
GMC , 35
Great Wall , 11
Grecav , 6
Honda , 280
Hummer , 13
Hyundai , 1315
Infiniti , 20
Isuzu , 88
Jaguar , 244
Jeep , 896
Kia , 866
KTM , 10
Lada , 45
Lancia , 203
Land Rover , 1235
Lexus , 10
Lifan , 1
Ligier , 1
Lincoln , 28
Lotus , 6
Maserati , 12
Maybach , 4
Mazda , 885
Mercedes-Benz , 30365
MG , 32
MINI , 527
Mitsubishi , 1114
Morgan , 3
Nissan , 1849
NSU , 7
Opel , 29164
Peugeot , 9143
Piaggio , 17
Plymouth , 6
Pontiac , 15
Porsche , 201
Proton , 11
Renault , 10191
Rover , 331
Saab , 130
Seat , 2788
Škoda , 2333
Smart , 542
Spyker , 1
Ssangyong , 153
Subaru , 58
Suzuki , 407
Talbot , 5
Tata , 37
Tesla , 4
Toyota , 1047
Trabant , 4
TVR , 21
UAZ , 4
VW Volkswagen , 89340
Volvo , 1013
Wartburg , 5
Wiesmann , 11
Yugo , 33
Zastava , 38

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

18 Sht 23:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI Q3

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:46
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 20:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2011 ECO flex green, COSMO Full, 215.541km.

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:21
Linku:
Vetura , Prishtinë

VW CADY MAXI- 7 ULESE

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 15:11
Linku:
Vetura , Viti

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 Tdi 81kw-110Ps PA DOGAN

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:31 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:31 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

VW Touran DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Vetura , Therandë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Vetura , Pejë

Renault Twingo 1.3 Benxin viti 2003

1 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

Mercedes C Class Amg Line 220d

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:31 Vetura , Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLA 45 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 Abarth Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

Skoda Superb DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Renegade i importuar nga Zvicra me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:30 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 12:29 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:29 Vetura , Prizren

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:29 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

SAAB 2.2 DIZELL RKS 6 MUJ REGJISTRIM 1 PRONAR I DOGANUAR

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Gjilan

Renault Megane Scenic 1.6 Dizel BOSE

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28 Vetura , Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 Vetura , Rahovec

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:28 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Logan MCV TCe 90

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:28 Shitorja Vetura , Gjilan

Audi A3 SB 1.4 TFSI,S-Line,Benzin

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:28 Vetura , Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:27 Vetura , Pejë

Vw Ceddy 1.9 Tdi Viti Prodhimit 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Vetura , Shtime

Shitet peugeot 308 dizel 2.0 Automatik. nr 044-826-863

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:27 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 5 . 1.9. tdi 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:26 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Vetura , Pejë

Opel Insingnia 2.0 dizel Tr Xc 4X4

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:26 Vetura , Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:26 Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Insignia 2.8 V6 Turbo 4x4 OPC

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:26 Vetura , Kastriot

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:26 Vetura , Pejë

Mercedes Vito 111 Me Frigo Deri 0 Grad

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Vetura , Lipjan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 Vetura , Gjakovë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7��

55 555 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:25 Vetura , Viti

BMW GT320 X-DRIVE

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:25 Vetura , Fushë Kosovë

Peugeot 407 SW 2.0HDI Automatik

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:25 Vetura , Gjilan

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 Shitorja Vetura , Shtime

Blejm Vetura Rks Aksidentuar pa Dogan Defekt Etj

1 859 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Vetura , Ferizaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24 Vetura , Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Vetura , Pejë

Skoda octavia 2.0tdi 2014 i regjistruar rks*HIGLINE*

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT 1.6 TDI 2016 AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

SEAT ATECA 1.6 TDI VITI 2019 AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione