Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 192
Aixam , 33
Alfa Romeo , 1224
Alpina , 28
Artega , 11
Audi , 18263
BAIC , 1
Bentley , 10
BMW , 14178
Bugatti , 12
Buick , 8
Cadillac , 39
Chevrolet , 465
Chrysler , 389
Citroën , 5371
Corvette , 6
Dacia , 120
Daewoo , 162
Daihatsu , 93
Dodge , 106
Ferrari , 9
Fiat , 6086
Ford , 6579
GMC , 31
Grecav , 4
Honda , 247
Hummer , 9
Hyundai , 1180
Infiniti , 16
Isuzu , 79
Jaguar , 219
Jeep , 795
Kia , 766
KTM , 9
Lada , 32
Lancia , 183
Land Rover , 1115
Lexus , 8
Lifan , 1
Ligier , 1
Lincoln , 12
Lotus , 6
Maserati , 5
Maybach , 3
Mazda , 806
Mercedes-Benz , 29057
MG , 31
MINI , 441
Mitsubishi , 1013
Morgan , 3
Nissan , 1669
NSU , 7
Opel , 27254
Peugeot , 8439
Piaggio , 14
Plymouth , 6
Pontiac , 14
Porsche , 173
Proton , 9
Renault , 9262
Rover , 301
Saab , 121
Seat , 2629
Škoda , 2188
Smart , 405
Spyker , 1
Ssangyong , 137
Subaru , 47
Suzuki , 312
Talbot , 6
Tata , 28
Tesla , 4
Toyota , 984
Trabant , 4
TVR , 21
UAZ , 3
VW Volkswagen , 85153
Volvo , 942
Wartburg , 5
Wiesmann , 10
Yugo , 31
Zastava , 31

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 14:04
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen DS3, 2011, 1.6 me te gjitha serviset e kryera

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 11:15
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Tet 16:31
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW X1 2.0 D X-Drive Facelift ����

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39
Linku:
Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 2018 - AUTOMATIKE - RKS

13 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15
Linku:
Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:12 Vetura , Pejë

Seat Leon 1.6 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:12 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:12 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL INSIGNIA 2.0DTH EDITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:12 Shitorja Vetura , Gjakovë

SEAT IBIZA 1.6TDI FR SPORT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:12 Vetura , Prishtinë

jjscsc

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:11 Vetura , Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 Vetura , Prizren

Seat Leon 2.0 TDI Automatik FR Me Dogan Nga Zvicrra

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 6 shpejtesi 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:10 Vetura , Gjilan

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Vetura , Mitrovicë

Saab Disel 2.2(motorri fabrikisht i opel)

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:10 Vetura , Prishtinë

2013 OPEL ASTRA 2.0 CDTI ACTIVE

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:10 Vetura , Lipjan

Ford

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:10 Vetura , Kastriot

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:10 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW 530D (X-DRIVE 4x4)

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 15:10 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Vetura , Deçan

��BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

49 699 968 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:09 Vetura , Lipjan

VW T4 Kombi

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:09 Vetura , Prishtinë

Mercedes B Clas 2,0 cdi 6 Shpejtsi

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:08 Vetura , Drenas

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 1.6 TDI 81kw DSG Fcelft Highlajn viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Vetura , Mitrovicë

Golf 7.5 2.0 TDI DSG Viti 2017 Facelift extra

10 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 308 1.6 HDI AUTOMATIK PANORAM viti 2018 mundsi ndrri

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW X3 20d X-DRIVE M-Packet - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:06 Vetura , Prizren

Peugeot 308 1.6 dizel

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:05 Vetura , Mitrovicë

Shes dhome gjumi per femij

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:05 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI Q7 V6 3x S-LINE QUATTRO -i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI BlueMotion viti 2014 RKS

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Mitrovicë

Mercedes C220 2.2 CDI Automatik Facelift viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015 me Dogane

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Vetura , Pejë

Golf 7®️line

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Renegade i importuar nga Zvicra me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 15:04 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 5 1.9 TDI

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VII 1.4TSI DSG HLBMT - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A3 E-TRON 1.4TFSI SB - I sapo doganuar ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 15:03 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI S5 V6 TFSI QUATTRO - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 15:02 Vetura , Prishtinë

VW PASAT CC 2.0 TDI V.P 2014 DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ���� Vetura esht

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:02 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:02 Shitorja Vetura , Gjakovë

LANDE RANGE ROVER 4.4SD - Sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:01 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI Q3 2.0TDI QUATTRO S-LINE - I Regjistruar RKS ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW JETTA 2.0TDI AUTOMATIK - I Regjistruar RKS

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.0 TDI 110 KW 150 PS Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz E200 (2.0) AMG LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione