Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 146
Aixam , 26
Alfa Romeo , 746
Alpina , 20
Artega , 7
Audi , 12827
Bentley , 3
BMW , 9940
Bugatti , 10
Buick , 4
Cadillac , 16
Chevrolet , 253
Chrysler , 239
Citroën , 3182
Corvette , 4
Dacia , 63
Daewoo , 71
Daihatsu , 59
Dodge , 61
Ferrari , 7
Fiat , 3727
Ford , 4112
GMC , 18
Grecav , 2
Honda , 142
Hummer , 3
Hyundai , 681
Infiniti , 7
Isuzu , 53
Jaguar , 107
Jeep , 488
Kia , 446
KTM , 9
Lada , 16
Lancia , 113
Land Rover , 649
Lexus , 7
Lifan , 1
Ligier , 1
Lincoln , 3
Lotus , 4
Maserati , 3
Maybach , 2
Mazda , 494
Mercedes-Benz , 22217
MG , 17
MINI , 215
Mitsubishi , 656
Morgan , 3
Nissan , 1056
NSU , 6
Opel , 18868
Peugeot , 5512
Piaggio , 7
Plymouth , 2
Pontiac , 6
Porsche , 74
Proton , 8
Renault , 5817
Rover , 195
Saab , 81
Seat , 1616
Škoda , 1459
Smart , 163
Spyker , 1
Ssangyong , 85
Subaru , 18
Suzuki , 165
Talbot , 4
Tata , 11
Tesla , 3
Toyota , 667
Trabant , 3
TVR , 16
UAZ , 2
VW Volkswagen , 61344
Volvo , 649
Wartburg , 5
Wiesmann , 8
Yugo , 20
Zastava , 23

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 22:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:13
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 2 Gran Tourer shitet

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes GLC 220 Cdi Automatik 4 Matic Viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Q5 Quattro PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 S LINE AUTOMATIK S TRONIC 2016 1.6 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:38
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:38 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 15:36 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:35 Vetura , Gjakovë

VW Caddy 1.6 DSG

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:33 Vetura , Ferizaj

Shitet benzi w126 3.0

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:22 Vetura , Gjakovë

VW Passat 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:14 Vetura , Gjilan

VW Passat 3C

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:07 Vetura , Prishtinë

Opel Antara 2.0 DIZELL AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI AUTOMATIC 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

PORCHE CAYEEN 3.0D PONORAM 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 40 TDI AUTOMATIC 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

Mercedes B Class 2.0 Dizell Manual

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

RANG ROVER 2.2 TD4 EVOQUE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

FORD C MAX 2.0 TDCI MANUAL 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VP 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

BMW GT 535D 3.0D PANORAM 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI MANUAL 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 1.6 HDI AUTOMATIC VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI DSG AUTOTOMATIC 2013

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

Shitet Reno Clio 1.5 Dizell 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 4.2 TDI FACELIFT 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

POLO 1.4 TDI BLUMOTION 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

PASSAT CC 2.0 TDI DSG AUTOMATIC 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIC 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E KLASS 220 CDI AUTOMATIC VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI MATRIX 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI MANUAL 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Mitrovicë

Volvo v40 Cross Country 1.6 disel 84 KW-114 PS

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

PORSCHE CAYENNE 3.0 DISEL Pano 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

BMW X4 3.0 DISEL M-PAKET 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi Q3 2.0 quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D FACELIFT VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI MATRIX 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

Vw Golf 7 Sportsvan 2.0 Tdi DSG Pano 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

Vw Arteon 2.0 Tdi DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Vetura , Viti

Mercedes C200 CDI 2013 Automatik Avangarde Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Vetura , Viti

Peugeot 207 1.4 Benzin 2009 Manual RKS e Q’LAJMRUAR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2015 Automatik Model Lounge Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Gjilan

Marcedes Benz Vito 111 CDI

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:04 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 TDI , Viti 2014 DSG Automatic Model HighLine��

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Vetura , Viti

Golf 6 Plus 1.6 TDI 2013 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:03 Vetura , Lipjan

��SHITET MERCEDES ML320 CDI BLEUTEC FACELIFT��

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Vetura , Gjakovë

Seat ibiza 2003 1.9 tdi 131 ps 6 shpejtsi

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Vetura , Fushë Kosovë

2013 passat 2.0 tdi

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione